BBL 2020: الکس کری قرارداد چهار ساله جدیدی را با مهاجمان آدلاید امضا کرد


باشگاه دوشنبه اعلام کرد ، الكس كري ، حريف حريف فروشنده استراليا براي چهار سال آينده با مهاجمان آدلايدا خواهد ماند و تيم را براي دوره آينده ليگ بزرگ باش (BBL) تكميل خواهد كرد. این بازیکن 29 ساله اولین بار در سال 2017 و در آستانه فصل 6 BBL به Strikers پیوست و از 35 مسابقه انجام شده از جمله یک قرن و شش نیم قرن در رده دوم جدول رده بندی گلزنان قرار گرفت. دستکش باکلاس با 37 مورد ، 33 جلب و چهار ضربه محکم و ناگهانی در راس اخراج Strikers قرار دارد.

اخبار

“بسیار خوشحالم که برای چهار سال آینده در تیم مهاجم در Strikers باقی مانده ام و احساس باورنکردنی بازی در آدلاید اوال در مقابل هواداران ، خانواده و دوستان است و من واقعاً امیدوارم که بتواند این وضعیت را ادامه دهد. فصل ، “کری در بیانیه رسمی گفت.

وی افزود: “بیگ باش” رقابتی است که من از زمان امضای قرارداد من هر ساله دوست داشتم در آن بازی کنم و نمی توانم صبر کنم تا همه چیز شروع شود.

کری ابتدا از 27 نوامبر دستکش های خود را در سری ODI و T20I استرالیا برابر هند آغاز خواهد کرد و انتظار می رود تا دسامبر با مهاجمان ارتباط برقرار کند.

تبلیغ شده

رئیس گفت: “الکس یک عضو اصلی گروه ، بازیکن و رهبر با بالاترین سطح استاندارد است و حضور او برای چهار سال آینده در Strikers نتیجه بزرگی برای این امتیاز ، شهر و طرفداران ما است.” مربی جیسون گیلسپی.

یکی از اعضای تیم قهرمانی مهاجمان مهاجم در فصل هفتم BBL ، یک قرن BBL کری تا به امروز در آن فصل در برابر Hobricanes Hobricanes قرار گرفت ، و فقط 56 توپ برای تکمیل نقطه عطف در آدلاید اوال نیاز داشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله