Battle Of Brothers: Hardik Pandya’s GT برای مقابله با LSG تحت رهبری Krunal

زمانی که مدافعان عنوان قهرمانی گجرات تایتانز با لاکنو سوپر جاینتز در مسابقات IPL در احمدآباد در روز یکشنبه درگیر می‌شوند، این یک آزمون عقلانی بین برادران پاندیا – هاردیک و کرونال – خواهد بود. در حالی که هاردیک چندین بار کاپیتان تیم هند بوده و برای دومین سال هدایت GT را بر عهده دارد، کرونال تیم بارودا را در کریکت داخلی رهبری کرده است و در غیاب کاپیتان معمولی KL Rahul به نقش کاپیتان LSG ارتقا یافته است. این دو اولین برادرانی هستند که کاپیتان تیم‌ها در IPL هستند. تحت هدایت هاردیک، GT با 14 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

از سوی دیگر، کرونال، LSG را در بازی شسته شده مقابل چنای سوپر کینگز رهبری کرد. او وظیفه دارد روحیه تیمی را که کاپیتان و پیسر همیشگی خود جایدو اونادکات را از دست داده است، بالا ببرد.

LSG که با 11 امتیاز در رده دوم جدول امتیازات قرار دارد، پس از باخت به رویال چلنجرز بنگلور وارد مسابقه می شود و در یک بازی شکست خورده مقابل CSK> راهول، که لنگ لنگان در برابر RCB از زمین خارج شد، خود را از بازی خارج کرد. باقی مانده فصل، زیرا او قرار است تحت عمل جراحی ران قرار گیرد.

علاوه بر مشکلات آنها، پیسر Unadkat نیز پس از آسیب دیدگی شانه هیچ نقشی در این IPL نخواهد داشت.

در دو بازی قبلی خود، واحد ضربه زدن ناامید شده است زیرا طرف لاکنو قادر به تعقیب یا قرار دادن مجموع بیش از 130 در تخته نبود.

آنها در این فصل گرم و سرد دمیده اند. در حالی که از یک طرف نمایش های فرماندهی ارائه داده اند، دکمه خود تخریبی هم دارند که خاموش می شود.

LSG هیچ استعدادی در ترکیب خود ندارد، اما شکل ناهماهنگ ضربات آنها به تیم آسیب می رساند.

آنها از کارون نیر باتجربه به عنوان جانشین راهول نام برده اند.

یکشنبه می آید، LSG باید در برابر یک حمله بولینگ قدرتمند GT بهترین عملکرد خود را داشته باشد.

در غیاب پیسر مارک وود، نوین الحق سریع افغان ویکت ها را انتخاب کرده است در حالی که راوی بیشنوی و آمیت میشرا به خوبی بخش اسپین LSG را رهبری کرده اند.

از سوی دیگر، تایتان‌ها با پیروزی 9 ویکتی مقابل راجستان رویالز، که تمام بخش‌های آن‌ها به طور هماهنگ شلیک کردند، روحیه خود را تقویت کردند.

بولرهای گجرات به بالاترین میزان خود عمل کرده اند. آنها به رهبری محمد شامی کهنه کار و رشید خان حیله گر، در این فصل به ندرت لنگ زده اند.

جاش لیتل، بازیکن متوسط ​​ایرلندی و نور احمد، اسپینر افغان نیز در اولین فصل خود تاثیرگذار بوده اند.

باتترها که یک روز تعطیل در برابر دهلی کپیتالز داشتند، در آخرین بازی با انتقام برگشتند تا هدف 119 ران را در 13.5 اوور از بین ببرند.

هدف تداوم روند خوب در پایان تجاری مسابقات خواهد بود.

Lacknow Super Giants: کرونال پاندیا (ج)، آوش خان، آیوش بادونی، کوئینتون دی کوک، کریشناپا گوتهام، آرپیت گولریا، دیپاک هودا، پراک منکاد، کارون نیر، کایل مایرز، آمیت میشرا، محسن خان، نوین الحق، نیکلاس پوران، راوی بیشنوی، دانیل سامس، کاران شارما، روماریو شپرد، مارکوس استوینیس، سواپنیل سینگ، جایدف اونادکات، مانان وهرا، مارک وود، یاش تاکور، یودهویر سینگ.

تایتان های گجرات:هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسان، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهان یندکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودئان اسمیت، کی اس بهارات، شیوام ماوی، ارویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله