“Banging That Door Down” – برداشت عظیم راوی شاستری از شانس های هند ستاره سرخپوستان بمبئی

راوی شاستری در IPL 2023© توییتر

لیگ برتر هند (IPL) 2023 تاکنون تعداد زیادی فوق ستاره جوان تولید کرده است و راوی شاستری سرمربی سابق هند معتقد است که یک جوان هندی وجود دارد که می تواند در آینده نزدیک به تیم ملی راه یابد. در یک تعامل اخیر، شاستری تماماً از بازیکن MI N Tilak Varma به دلیل عملکردش در مسابقات امسال تمجید کرد و گفت که او در حال “در را به پایین می کوبد” وقتی صحبت از دفاع از تیم کریکت هند می شود. این افسانه توانایی تیلاک در بازی کریکت جامد را از همان ابتدا ستایش کرد و اینکه او نمی ترسد در مقابل هر توپ زنی شانسی بگیرد.

“یک بازیکن برجسته تیلاک ورما است که فکر می‌کنم در بازی دوم یا سومین بازی در تفسیر گفتم که در آینده نزدیک بازیکن هند است. او آن در را به پایین خواهد کوبید، زیرا او این توانایی همه جانبه را دارد نه اینکه فقط آن را در انتها به پایان برساند، شفافیت فکر زمانی که او برای ضربه زدن بیرون می آید، چیزی که بیش از همه مرا تحت تاثیر قرار می دهد ده توپ اول او است. شاستری در ESPNCricinfo گفت: از شانس‌های خود، شوت‌های بازی کردن، پشت سر گذاشتن قدرت‌هایش نمی‌ترسد.

تیلاک ورما در حال حاضر با 214 دوش از 5 مسابقه، بالاترین دونده برای MI در IPL 2023 است.

همانطور که روهیت دیروز در ارائه یک خط بسیار خوب گفت (او با توپ گیر بازی نمی کند، او توپ بازی می کند)، او نگران شهرت نیست، به این معنا که او مورد بی مهری توپ گیر قرار نمی گیرد، او آنچه را که روی آن است بازی می کند. او بدون توجه به نامش بازی می‌کند، او با نام بازی نمی‌کند، او توپ را بازی می‌کند و چیزی که برای همه وجود دارد تا همه ببینند.»

او افزود: “او طیف گسترده ای از شوت ها دارد، خلق و خوی خوبی دارد، او سال گذشته بسیار خوب به نظر می رسید اما امسال بهتر به نظر می رسد، شما مراقب بازیکنانی باشید که پیشرفت می کنند.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله