Bajrang Punia با Sangeeta Phogat ازدواج می کند. تصاویر را ببینید

در مراسم عروسی اعضای نزدیک خانواده حضور داشتند© توییتر


کشتی گیران باجرانگ پونیا و سانگیتا پوگات روز پنجشنبه ازدواج کردند. باجرانگ پونیا در توییتر خود تصاویری از عروسی را به اشتراک گذاشت. او Sangeeta Phogat را برچسب گذاری کرد و یک شکلک قلب اضافه کرد. آسنا از بدمینتون ، ساینا نهوال به این توییت پاسخ داد و نوشت: “برای هر دو زندگی زناشویی بسیار خوشبخت باشید.” Sangeeta Phogat همچنین تصاویر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. وی در پست خود نوشت: “تو مرا با روح و روان کامل زندگی. یک فصل جدید از زندگی پر از عشق و خوشبختی خواهد بود.

اخبار

راني رامپال ، ستاره هاكي در پست Sangeeta Phogat نوشت: “بسيار زياد به هر دو شما عزيز آرزو مي كنم كه زندگي زناشويي شما را سعادت داشته باشيم.

Ritu Phogat ، مبارز هنرهای رزمی مختلط (MMA) ، که همچنین تصاویری از عروسی را به اشتراک گذاشته است ، با ایموجی های قلب اظهار نظر کرد.

روز سه شنبه ، سانگیتا پوگات تصاویری از مراسم هالدی خود را که با حضور اعضای نزدیک خانواده در میان شیوع ویروس کرونا برگزار شد ، به اشتراک گذاشته بود.

تبلیغ شده

این عکسها نشان می دهد که او جواهرات گلدار و لباس زرد پوشیده است و با خواهران Geeta و Babita Phogat از شهرت “Dangal” دوقلو می شود. در تصویر اول ، سه خواهر در حال لبخند زدن برای دوربین دیده می شوند. دو عکس خانوادگی بعدی نیز نشان می دهد که Phogats در حال تصویر گرفتن برای دوربین هستند ، با پس زمینه گل همیشه بهار با مضمون زرد.

بابیتا پوگات ، کشتی گیر قهرمان و رهبر BJP نیز نیم نگاهی کوتاه به مراسم هالدی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. وی ضمن اشتراک دو عکس نوشت: “از ماهیت مراسم HALDI لذت برد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله