“Bade Bade Matchon Mein…”: ستاره RCB به عذرخواهی محمد سراج پاسخ می دهد. تماشا کردن

رویال چلنجرز بنگلور پس از شکست دادن راجستان رویالز با هفت ران در روز یکشنبه، یک پیروزی دیگر در IPL 2023 به دست آورد. پس از اینکه Faf du Plessis و Glenn Maxwell به ترتیب 62 و 77 ران را شکستند، RCB در 20 اور که ابتدا از آنها خواسته شد، 189/9 را در مجموع 189/9 ثبت کرد. بعداً، RR به 182/6 محدود شد، علیرغم یک ضربه درخشان 52 ران از Devdutt Padikkal. در طول مسابقه، یک لحظه داغ اتفاق افتاد که در آن پیسر محمد سراج پس از یک تلاش ناموفق برای فرار خونسردی خود را در ماهیپال لومرور از دست داد. با این حال، هر دو بازیکن پس از پایان بازی، روحیه ورزشی خود را نشان دادند و به هواداران پیام دادند که همه چیز بین آنها خوب است.

پس از پایان مسابقه، RCB ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که در آن سراج در حال عذرخواهی از لومرور به دلیل رفتار خود دیده می شود. سراج در این ویدئو می گوید: “من خیلی متاسفم ماهیپال. من قبلا دو بار عذرخواهی کرده ام. من تهاجمی را از زمین خارج نمی کنم. همه چیز پس از بازی آرام است.”

لومرور در پاسخ به آن گفت: “اشکال ندارد سراج بای. Bade bade matchon mein aise choti choti baatein hoti rehti hain (چنین چیزهای کوچکی در چنین مسابقات بزرگی اتفاق می افتد.”

صحبت کردن در مورد مسابقه، یک اتهام دیرهنگام به رهبری دروو ژورل برای راجستان رویالز کافی نبود، زیرا یک قرن ایستاده بین کاپیتان فاف دو پلسیس و گلن ماکسول، یک پیروزی هیجان انگیز در هفت ران را برای رویال چلنجرز بنگلور رقم زد.

مکسول (77 توپ از 44 توپ) و دو پلسیس (62 توپ از 39 توپ) دعوت شده به خفاش، 127 دوش را برای ویکت سوم از تنها 66 ارسال به قدرت RCB به 189 برای 9 در 20 اور به اشتراک گذاشتند.

دودوت پادیکال (52 توپ از 34 توپ) به اولین پنجاه توپ خود در این فصل زد و یاشاسوی جیسوال برای یک شراکت 98 ران برای ویکت دوم 47 گل به دست آورد، اما رویالز در تعقیب دوندگی عقب مانده بود و در پنج اور آخر شتاب بیشتری به دست آورد.

ژورل با 16 توپ (2×4؛ 2×6) بازی کوتاهی با 34 توپ انجام داد. اما آنها در پایان با هفت ران کوتاه آمدند و به 182 برای 6 در 20 اور رسیدند.

رویالز به 20 ران در فینال با بولینگ توسط هارشال پاتل نیاز داشت اما توانست تنها 12 را به ثمر برساند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله