AUS vs IND: Yuzvendra Chahal در آستانه برابری با رکورد جاسپریت بومرا برای هند در T20I مردان

استرالیا و هند: یوزوندرا چاهال در آستانه برابر شدن رکورد جاسپریت بومرا برای هند در مردان T20I

هند و استرالیا: یوزوندرا چاهال در اولین T20I به عنوان مرد مسابقه معرفی شد.© توییتر


یوزوندرا چاهال روز جمعه در اولین مسابقه T20I بین استرالیا و هند در 25 مسابقه در ورزشگاه Manuka Oval در کانبرا ، 25 ویکت را انتخاب کرد. از چاهال بعنوان مرد مسابقه نامگذاری شد ، زیرا عملکرد بازی را تغییر داده و با 11 رانندگی به میهمانان پیروز می شود. هند در سری سه مسابقه با نتیجه 1-0 پیش افتاد و دومین مسابقه T20I قرار است روز یکشنبه در زمین کریکت سیدنی برگزار شود. در طول درگیری آینده ، Chahal این فرصت را دارد تا تاریخ نویسی کند ، زیرا در T20I به 58 ویکت رسیده است. اخراج روز یکشنبه وی را به بالاترین مصرف کننده ویکت در هند در T20I مردان تبدیل خواهد کرد. در حال حاضر جاسپریت بومرا سریع فروشنده با 59 اخراج از این جدول پیشتاز است.

اخبار

اگر بعداً دو ویکت انتخاب کند ، چاهال می تواند در کوتاهترین قالب کریکت بین المللی به بالاترین مصرف کننده ویکت در هند تبدیل شود.

بومرا پس از استراحت در اولین T20I ظاهر نشد. در مورد اینکه آیا پیسکر روز یکشنبه به میدان می رود یا نه ، قطعیتی وجود ندارد ، زیرا سری مسابقات چهار مسابقه ای بین دو کشور دور از دسترس نیست.

در ابتدا قرار نبود که چاهال بخشی از اولین T20I باشد ، زیرا در بازی XI هند وارد نشده بود. با این حال ، در چرخش دوم ، پس از انتخاب به عنوان جایگزین ضربه مغزی برای راویندرا جیدجا ، به چرخنده پا فرصت داده شد.

تبلیغ شده

دروازه بان میچل استارک در آخرین بازی از ابتدای بازی ، ضربه او را به کلاه ایمنی زد.

همه کاره از سری T20I محروم است و شاردول تاکور مضراب به تیم اضافه می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله