AUS vs IND: VVS Laxman خوشحال است که Hardik Pandya را در معرض نمایش مشخصات رهبری می بیند


وی وی اس لاکسمن پیش از کریکت هند ، روز چهارشنبه از ویژگی های رهبری هاردیک پاندیا استقبال کرد ، پس از تصمیم همه جانبه تصمیم گرفت جایزه مرد سری خود را به T. Natarajan تازه وارد تحویل دهد. ناتاراجان ، که به عنوان یک بولینگ اضافی به استرالیا آمد ، نه تنها اولین بازی خود را انجام داد بلکه با بولینگ خود نیز تحت تأثیر قرار گرفت. لاکسمن گفت این یک حرکت “عالی” توسط Pandya است و افزود که بدون شک ناتاراجان در آینده به کار سخت خود ادامه خواهد داد. لاکسمن در توئیت خود نوشت: “ژست عالی از @ hardikpandya7 عالی است برای دیدن ویژگی های یک رهبر از او. همچنین برای @ Natarajan_91 بسیار احساس خوشبختی کنید. بدون شک ناتو به کار سخت ادامه خواهد داد و پیشرفت و پیشرفت خود را در کار خود نشان می دهد. موفق باشید.”

اخبار

پاندیا روز سه شنبه در گفتگو با ANI در مورد اهدای جایزه مرد سریال ناتاراجان ، گفته بود که او به شدت به حمایت از مردم برای رسیدن به آرزوهای خود اعتقاد دارد و برای او ، این جوان واقعا شایسته این جایزه است.

“من می خواهم مردم به خودشان ایمان داشته باشند و به هر چیزی برسند حتی اگر شانس مخالف آنها باشد. این فقط راه من برای قدردانی از زحمات او در طول سالها است. برای من ، ناتراجان شایسته جایزه مرد سریال است. اولین صحبت از اعتقاد او و استعدادی است که دارد. “

در حالی که ناتاراجان فقط دو ویکت در ODI ها انتخاب کرد ، او در شش مسابقه سری T20I سه مسابقه را به پایان رساند – بیشترین تعداد بازیکن در این سری.

در واقع ، این شیوه ای که او در بولینگ کردن یورکرها ادامه می داد ، یکی را تحت تأثیر قرار داد و با مقایسه پیسر با ظهیر خان ، تأثیرگذار بود.

سرپرست ویرات کوهلی گفت که پیام دهنده می تواند یک دارایی برای تیم باشد.

کوهلی روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “ناتاراجان … برای او ذکر ویژه ای است زیرا در غیاب بومرا و شامی او فردی بوده که ایستاده و تحت فشار واقعاً تحویل داده است.”

تبلیغ شده

“او بسیار متشکل به نظر می رسد و فردی بسیار سخت کوش و بسیار فروتن نیز هست. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم.

وی افزود: “یک توپ بولینگ بازوی چپ همیشه یک دارایی در زمین است و اگر بتواند پایدار باشد این یک چیز عالی برای ماست که سال آینده به جام جهانی صعود خواهیم کرد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله