AUS vs IND: Virat Kohli رکورد دارایی جدید هند پس از پیروزی سری T20I در استرالیا را تنظیم کرد

استرالیا در مقابل هند ، دومین T20I: Virat Kohli رکورد دارایی جدید هند پس از پیروزی سری T20I در استرالیا را تنظیم کرد

هند و استرالیا: 40 (24) ویرات کوهلی به هند کمک کرد تا استرالیا را در دومین T20I در سیدنی شکست دهد.© خبرگزاری فرانسه


بعد از اینکه بازدیدکنندگان دومین T20I را در سیدنی بردند تا در سری بازی های سه گانه صعود ناپذیر 2-0 صبر کنند ، ویرات کوهلی ، کاپیتان هند رکورد جدید کاپیتانی را ثبت کرد. کوهلی پس از Faf du Plessis از آفریقای جنوبی اولین کاپیتان هند و دومین کاپیتان شد که در هر سه قالب بازی در استرالیا پیروزی های سری را ثبت کرد. تحت هدایت کهلی ، هند در آخرین تور خود در Down Under در 19-2018 اولین سری آزمایشهای خود را در خاک استرالیا برنده شد و همچنین در آن تور برنده مجموعه یک روزه بین المللی شد. سری T20I گرچه با نتیجه 1-1 مساوی شد ، اما پس از برنده شدن دومین T20I در سیدنی در روز یکشنبه ، کوهلی رکورد کاپیتانی دیگری را نیز به بچه گربه خود اضافه کرد.

اخبار

سفر کوهلی به استرالیا با توجه به مرخصی پدری که توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) به وی اعطا شده محدود می شود زیرا وی پس از اولین آزمون در آدلاید به هند عزیمت می کند.

هند با برنده شدن در دو T20I اول در کانبرا و سیدنی پس از از دست دادن سری قبلی ODI با نتیجه 2-1 ، در کوتاهترین قالب بازی کاملاً مغلوب شد.

کوهلی روز یکشنبه پیروزی را بدست آورد و استرالیا را در مسابقه ای که مشخص شد یک ویکت مسطح دیگر در زمین کریکت سیدنی (SCG) است قرار داد.

استرالیا با کمک 58 کاپیتان ایستاده متیو وید و 46 استیون اسمیت 46 استرالیا از 20 گرایش خود 194 را برای 5 به چالش کشید.

هند پاسخ خوبی را با درهای KL Rahul (30) و Shikhar Dhawan (52) ارسال کرد که 56 نفر را در شش اوور اول اضافه کرد تا اینکه Kohli فقط 24 توپ را با دو چهار دست و شش شش برابر کرد.

هاردیک پاندیا (42 بازیکن با 22 توپ خارج نشد) در این مسابقه سنگ تمام گذاشت زیرا هند با شش ویکت در دست و دو توپ اضافی ، کل استرالیا را تعمیر اساسی کرد.

تبلیغ شده

هند اولین جمعه T20I را با 11 بار رانندگی در روز جمعه به دست آورد. T20I نهایی سه شنبه ، همچنین در SCG برگزار می شود.

با این برد سری ، کهلی همچنین به اولین کاپیتان هند تبدیل شد که موفق به کسب سری T20I در آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزیلند و استرالیا – کشورهای SENA شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله