AUS vs IND: T Natarajan پس از اولین نمایش در هند می گوید: “تجربه سورئال”


سیمر تی ناتاراجان اولین بازی ملی خود را در سومین ODI هند مقابل استرالیا در Manuka Oval در کانبرا انجام داد. پیکر بازوی چپ در اولین بازی خود دو ویکت گرفت و به تیم خود کمک کرد تا 13 برنده پیروز شود زیرا استرالیا در این سری 2-1 پیروز شد. ناتاراجان روز پنجشنبه با بیان اینکه نمایندگی کشورش “یک تجربه سورئال” است ، در توئیتی نوشت که منتظر چالش های بیشتری است که برای هند بازی کنند. “ناتاراجان” در توئیت خود نوشت: “این نمایندگی کشور یک تجربه سورئال بود. از همه بخاطر خواسته های شما متشکرم.”

اخبار

وی همراه با یک شکلک پرچم هند افزود: “به دنبال چالش های بیشتر هستم.”

پس از اینکه هند در ابتدا 302 مورد ضرب و شتم قرار داد ، ناتاراجان اولین موفقیت را به بازدید کنندگان ارائه داد. فقط در یک ششم پایان بازی ، مارنوس لابوشاگنه – که به جای دیوید وارنر مصدوم باز می شود – در حالی که هند اولین ویکت خود را در بازی های Powerplay در این سری گرفت ، در یک تحویل کوتاه از ناتاراجان خرد شد.

او دوباره در هنگام مرگ بازگشت تا اشتون آگار – که آخرین امید واقعی استرالیا برای تکمیل تعقیب و گریز و سفیدکاری سریعی بود – را حذف کند تا یک اولین به یاد ماندنی را به پایان برساند.

او مسابقه را با ارقام 70-2 به پایان رساند.

ناتاراجان در اصل در تور استرالیا در تیم T20 هند قرار داشت اما برای نصب ODI و همچنین پشتیبان برای Navdeep Saini فراخوانده شد ، که قبل از شروع سریال از اسپاسم پشت شکایت داشت.

پس از نمایش چشمگیر در لیگ برتر هند (IPL) ، ناتاراجان اولین دعوت خود به هند را به دست آورد.

ناتاراجان که تقریباً به میل خود توانایی کاسه کشی بازیکنان را داشت ، به عنوان یک گلوله برای SunRisers Hyderabad خوش درخشید و در هر تعداد مسابقه 16 ویکت را به عنوان کمک به حق رای دادن به رهبری دیوید وارنر در مرحله حذفی IPL 2020 بدست آورد.

تبلیغ شده

او اکنون در مجموعه سه مسابقه T20 مقابل استرالیا که از روز جمعه در مانوکا بیضی آغاز می شود ، در عمل دیده خواهد شد. سپس دو تیم برای دو مسابقه باقی مانده به سیدنی سفر می کنند.

به دنبال بازی توپ سفید ، یک سری تست چهار مسابقه ای از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله