AUS vs IND: Ravindra Jadeja احتمالاً اولین آزمون را به دلیل ضربه مغزی و دوستی همسترینگ از دست بدهد ، گزارش می دهد


راویندرا جیدجا ، بازیکن تمام عیار هندی ، به دلیل ضربه مغزی و آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ که در جریان افتتاحیه T20 International در کانبرا به دست آورد ، احتمالاً در تست ابتدایی مقابل استرالیا غایب خواهد بود. این فرد 32 ساله که در آستانه 50 امتحان خود قرار دارد ، احتمالاً حداقل برای سه هفته غایب خواهد بود که مطمئناً او را از اولین آزمون روز / شب در آدلاید از 17 دسامبر رد می کند. در صورت مشخص شدن به عنوان پارگی همسترینگ ، می تواند او را از شرکت در دومین روز آزمون بوکسینگ در ملبورن از 26 دسامبر محروم کند.

اخبار

“طبق پروتکل های ضربه مغزی ICC ، پس از هر گونه آسیب سر ، یک بازیکن باید 7 تا 10 روز استراحت کند ، که از 11 دسامبر به طور موثر Jadeja را از بازی گرم کردن سه روزه و شبانه در SCG خارج می کند ،” منبع BCCI در مورد شرایط ناشناس بودن به PTI گفت.

منبع افزود: “بنابراین ، غیرممكن است كه تیم تیم هند پیش از آغاز بازی بدون هیچ وقت بازی گرم كننده ، تیم Jadeja را وارد زمین كند.”

با این حال ، بیشتر از ضربه مغزی ، قابل درک است که آسیب همسترینگ احتمالاً باعث می شود که Jadeja حداقل برای یک آزمایش ، اگر نه دو بار ، از دور باشد. در حقیقت ، یکی از مفسران روی هوا ، در روز دوم بازی گرم بین هند A و استرالیا A ، گفت که “اخبار Jadeja به مدت سه هفته بیرون است” به دلیل ضربه مغزی.

با این حال ، طبق منابع BCCI ، در حالی که او به خوبی پس از ضربه مغزی در حال بهبود است ، اما کاملاً مناسب بودن از یک همسترینگ گنگ ممکن است کمی طول بکشد.

تبلیغ شده

Jadeja یک ویژگی عادی بوده است هر زمان که هند با یک چرخنده در مسابقات خارج از کشور شرکت می کند. در 49 تست ، او 213 ویکت گرفته و 1869 ران را با صد و 14 پنجاه و با میانگین 26/35 به ثمر رسانده است.

مصدومیت Jadeja قطعاً به این معنی خواهد بود که Ravichandran Ashwin تنها چرخنده خواهد بود زیرا در بازی تدارکاتی برابر استرالیا A قدرتمندتر از Kuldeep Yadav جوان مسلح چپ بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله