AUS vs IND: پت کامینز تصمیم نهایی در مورد بازی در سری های محدود مقابل هند را اتخاذ نکرده است


پت کامینز ، رئیس ستاد سرعت استرالیا روز دوشنبه گفت که او هنوز تماسی ندارد که آیا باید از 27 آبان ماه در سری محدودهای برابر هند بازی کند ، حتی اگر بعد از سه ماه در حباب های ضد ایمنی احساس سرحال باشد. کامینز ، که هفته گذشته از امارات متحده عربی بازگشت و در آن حضور در کلایت نایت رایدر در لیگ برتر هند بود ، از اواخر ماه اوت در انگلیس بین حباب های ایمنی زیستی جست و خیز کرد اما ترس از خستگی را برطرف کرد.

اخبار

“(من) هنوز تصمیمی نهایی در این باره نگرفته ام. (این) اوقات بی سابقه ای است که بسیاری از مردم قسمت زیادی از وقت خود را در این حباب ها می گذرانند ، بنابراین ما می خواهیم همه مکالمات را باز نگه داریم ، زمانی که همه با هم جمع می شویم نزدیکتر است. “کامینز وقتی در مورد استراحت پیش از تابستان آزمون س askedال شد گفت:

جوان 27 ساله در جریان یک کنفرانس ویدیویی که توسط ‘cricket.com.au’ گزارش شده است ، گفت: “همیشه کریکت وجود دارد ، بنابراین ما مطمئن خواهیم شد که همه ما در این مورد آزاد هستیم ، و آن گفتگوها را انجام می دهیم.”

کامینز در دو تیم سفید و توپ قرمز به عنوان معاون کاپیتان معرفی شده است. این مجموعه با محدودیت های اضافه پیش از سری چهار مسابقه تست در سیدنی و کانبرا برگزار می شود که از 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود.

بازیکنان تست استرالیا در ترکیب توپ های سفید ، از جمله استیو اسمیت و دیوید وارنر ، فقط یک هفته فرصت دارند تا برای آزمون افتتاحیه ، یک شبانه روز در آدلاید آماده شوند.

“من تعجب نخواهم کرد اگر در طول تابستان مواقعی وجود داشته باشد که برخی از بازیکنان ممکن است فقط به کمی استراحت احتیاج داشته باشند و نه تنها بدانند که این دو ماه آینده چقدر شلوغ است بلکه تور آفریقای جنوبی (فوریه-مارس) و چند تور دور سال آینده ، “کامینز گفت ، که 143 ویکت را از 30 تست گرفته است.

زره پوش راست قبل از پرواز به امارات متحده عربی برای IPL ، جایی که او با حق رای دادن Kolkata Knight Riders بود ، در ساوتهمپتون و منچستر در تور توپ سفید استرالیا در انگلیس در حباب های زیستی بود.

او اکنون 14 روز در قرنطینه در سیدنی به سر می برد و در 27 نوامبر ، روز افتتاحیه یک روزه SCG ، به این تیم می پیوندد. کامینز علی رغم تحمل حباب های زیستی اکنون به مدت سه ماه ، اظهار داشت که احساس می کند این مکان “مکان بسیار خوبی” است.

“یکی از مزایای حباب بودن در امارات متحده عربی این بود که ما وقت زیادی را برای مسافرت صرف نکردیم. یک IPL معمولی ما هر روز دوم پرواز می کنیم ، شهرهای مختلف ، بنابراین من فکر می کنم گاهی اوقات می تواند به اندازه بازی کردن

“بدون شک همچنین ، شش یا هفت ماهی که در خانه داشتیم (در طول زمستان) ما را در مکان بسیار خوبی برای ورود به تور انگلیس و IPL قرار داد.

“تازه وارد این تورها می شوم که به نظر نمی رسد پایان تابستان باشد ، احساس می کند که من آماده شروع تور و در یک مکان بسیار خوب هستم.”

کامینز همچنین گفت که او برای ترساندن هندی ها به آنجا نمی رود اما اگر موفق شود که نتیجه دهد ، این یک پاداش است.

تبلیغ شده

وی گفت: “اگر این اتفاق بیفتد خوشحال خواهم شد. امیدوارم شرایط (زمین) همان چیزی باشد كه ما به عنوان Aussies عادت كرده ایم.”

“امیدوارم که آنها کمی بیشتر از شما در مکانی مانند هند جهش و سرعت داشته باشند تا مزیت خانگی در آن ایجاد شود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله