AUS vs IND: پت کامینز امیدوار است که پوکوفسکی به موقع برای اولین آزمایش آماده شود


پات کامینز ، نائب کاپیتان استرالیا امیدوار است که ویل پوکوفسکی ، تازه کار تازه وارد ، از زمان مصدومیت ناشی از ضربه مغزی به موقع پیش از اولین آزمون که از 17 دسامبر در آدلاید اوال آغاز می شود ، بهبود یابد. آدلاید از 17 دسامبر ، در هنگام اولین بازی گرم کردن بین استرالیا A و هند A توسط pacer Kartik Tyagi بر روی کلاه ایمنی برخورد کرد و پس از آن از بازی تور دوم با شروع 11 دسامبر محروم شد. این نهمین بار است که پوکوفسکی از ناحیه ضربه مغزی آسیب دیده است. او از زمین کریکت نیز به سرش ضربه خورده بود که شامل کوبیدن در در خانه اش در ملبورن بود و بار دیگر هنگام بازی در فوتبال قوانین استرالیا در نوجوانی رنج می برد.

اخبار

“این عالی نیست. اما فکر می کنم در کریکت طی چند سال پخش شده باشد. خوبی این است که او این کار را کرده و می داند چگونه برگردد. بدیهی است که او بهترین متخصصانی را در اطراف خود دارد که قصد دارند به او کمک کنند ، “به نقل از کامینز صبح سیدنی هرالد.

“من برای او بهترین ها را آرزو می کنم اما بدیهی است که ایده آل نیست. شما فقط می خواهید بیرون بروید و ورزش کنید ، نمی خواهید به این چیزها یا سلامتی خود فکر کنید. انگشتانتان را صاف کنید ، حال او خوب خواهد شد.”

پوکوفسکی ، که در دو مسابقه شفیلد شیلد 495 دوش کسب کرد تا وارد رقابت شود ، در اولین بازی خود مقابل پاکستان در تابستان گذشته حضور داشت اما به دلیل مشکلات روانی خود را از انتخاب خارج کرد.

این بازیکن 22 ساله همچنین در سال 2018/19 از تیم تست مقابل سریلانکا خارج شد و از کریکت استراحت گرفت تا به سلامت روان بپردازد.

کامینز گفت: “ویل در بهترین شکل شغلی است ، او از شکلی غنی از شکلی برخوردار است که گروه نادری از افراد احتمالاً آن را تجربه می کنند و او احتمالاً یک هفته با اولین تست خود فاصله دارد.”

پیس ارشد گفت که احساس خوبی نسبت به آن جوان دارد. “البته ، شما به او احساس می کنید. سخت ترین چیزی که من در مورد جراحات یافتم این است که آنها کاملا از کنترل شما خارج شده اند. شما ممکن است خیلی خوب بتونی یا خیلی خوب بولینگ کنی و چیزی شبیه به این به عنوان یک مانع اصلی ظاهر شود. امیدوارم که او از آن عبور خواهم کرد. “

در حالی که پوکوفسکی در حال بهبودی از ضربه مغزی است ، دیوید وارنر به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که در این سری محدود رنج می برد ، از شرکت در آزمون افتتاحیه محروم است. علاوه بر این ، جو برنز با یک فرم ضعیف دست و پنجه نرم می کند و انتخاب کنندگان را با یک کار دشوار روبرو می کند.

“من احساس می کنم هر تابستان می توانم صحبت کنم ، مکالمه همیشه در مورد 5 بولر سریع است که باید در سه (نقطه) قرار بگیریم. این تابستان در مورد 10 باتری بود که باید امتحان کنیم و در شش (مکان) قرار بگیریم ، ” او گفت.

تبلیغ شده

“شگفت آور است که چگونه قبل از شروع آزمون به طور معمول خودش را مرتب می کند.

“این مسئله جدیدی نیست. خوبی این است که ما (کتک زنانی که توانسته اند بازی کنند) توانستند کریکت Shield را بازی کنند و بسیاری از بچه ها دویدن های زیادی را به ثمر رساندند. اما شما می خواهید همه در یک دنیای کامل در دسترس باشند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله