AUS vs IND: ویرات کوهلی می گوید تیم هند هیچ برنامه ای برای بازی یوزوندرا چاهل در این بازی ندارد

استرالیا و هند اول T20I: ویرات کوهلی می گوید تیم هند هیچ برنامه ای برای بازی یوزوندرا چاهل در این بازی ندارد

هند و استرالیا: ویرات کوهلی نتوانست با استفاده از خفاش در اولین T20I تأثیر بگذارد.© خبرگزاری فرانسه


سرپرست تیم ملی هند ، ویرات کهلی ، به صراحت اعلام کرد که این تیم قصد ندارد با یوزوندرا چاهال در افتتاحیه T20I مقابل استرالیا بازی کند. نه تنها سرنوشت Chahal را دید که به کاسه کاسه راه می رود ، بلکه چرخنده نیز با جایزه Man of the Match در Manuka Oval روز جمعه پایان یافت. بعد از اینكه راویندرا جیدجا در فینال مسابقه بولینگ ضربه سر هند را به عنوان یك جایگزین ضربه مغزی وارد كرد ، چاهال با ارقام 3/25 از چهار بازی خود به پایان رسید. از همه مهمتر ، این چاهال بود که با فرستادن کاپیتان Aussie ، همکاری مشترک بین Aaron Finch و D’Arcy Short را شکست.

اخبار

“هیچ برنامه ای برای حضور یوزی در بازی وجود نداشت. تعویض ضربه مغزی چیز عجیبی است. امروز ، این برای ما مفید بود. یوزی شخصیت خود را نشان داد تا حریفان را تحت فشار قرار دهد. من فکر کردم آنها شروع خوبی داشتند. آنها در حال کروز بودند. چند ویکت. این کریکت T20 برای شماست. “Kohli در پایان بازی گفت.

کاپیتان هند همچنین بازیکنان را به دلیل شدت نشان دادن به خصوص چگونگی ضربه جیدجا به یک گردباد بدون شکست 44 با اختلاف تنها 23 توپ را ستود. کاپیتان خاطرنشان کرد: “در استرالیا ، شما باید سخت بازی کنید و تا پایان شدت نشان دهید. او در آخرین بازی به زیبایی مبارزه کرد.”

تبلیغ شده

در حالی که کوهلی همه از بولینگ های خود تعریف و تمجید می کرد ، او همچنین به هاردیک پاندیا اشاره کرد و اینکه چطور دویدن درخشان او به تیم کمک کرد فینچ را به کلبه برگرداند. اخراج فینچ فقط بوئی بود که چاهال برای ورود بیشتر به آن نیاز داشت.

وی گفت: “به نظر می رسد ناتاراجان می تواند پیشرفت زیادی داشته باشد. (دیپك) چهار نفر نیز خم شد. چاهال ما را به بازی بازگرداند. هاردیك همچنین یك تغییر دهنده بازی بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله