AUS vs IND: ویرات کوهلی برابر است با رکورد روهیت شارما برای بیشترین نیم قرن در T20Is

هند و استرالیا: ویرات کوهلی برابر است با رکورد روهیت شارما در نیم قرن در T20I

هند و استرالیا: ویرات کوهلی روز سه شنبه 25 امین T20I خود را در سومین T20I در سیدنی زد.© خبرگزاری فرانسه


سرپرست هند ، ویرات کوهلی با رکورد بیشترین نیم قرن در کوتاه ترین قالب بازی برابر است. کوهلی هنگامی که در سومین و آخرین T20I در سومین و آخرین T20I در زمین کریکت سیدنی روز سه شنبه به 25 امین قرن خود رسید ، این موفقیت را مقابل استرالیا به دست آورد. کاپیتان هندی با بیشترین تعداد پنجاه ساله Rohit Sharma در T20I برابر شده است زیرا هر دو دارای 25 پنجاه سال در کمربند خود هستند. در حالی که کوهلی در 79 امین ورود خود به نقطه عطف رسید ، روهیت 100 دوره را در پیش گرفت تا 25-نیم قرن خود را در کوتاه ترین قالب بازی شکست دهد. دیوید وارنر ، کشتی گیر افتتاحیه کننده استرالیا با ثبت 19 دهه پنجاه و در حالی که پل استرلینگ ایرلندی در مکان چهارم قرار دارد ، سومین لیست است.

اخبار

نیمه قرن کهلی در روز سه شنبه بی نتیجه ماند زیرا استرالیا در سومین T20I به پیروزی 12 برد بر هند دست یافت. در حالی که هند پس از برنده شدن در دو بازی اول ، در سه مسابقه سری T20I پیروز شده بود ، استرالیا در آخرین بازی پیروز شد تا از سفیدکاری جلوگیری کند.

هند اکنون یک سری تست چهار مسابقه ای مقابل استرالیا برگزار خواهد کرد که از 17 دسامبر آغاز می شود. اولین مسابقه یک موضوع شبانه روز خواهد بود و کوهلی پس از اولین آزمون به خانه باز می گردد زیرا از طرف BCCI به او مرخصی پدری داده شده است.

در دسترس بودن روهیت برای سری Test نیز مشخص نیست زیرا وضعیت تناسب اندام وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت.

در همین حال ، هند A و استرالیا A اخیراً در یک بازی تمرینی سه روزه به میدان رفتند و این بازی با تساوی به پایان رسید. کامرون گرین در ابتدای بازی یک قرن برای استرالیا A گلزنی کرد ، در حالی که آجینکیا رهانه در اولین نوبت برای بازدیدکنندگان همین کار را انجام داد.

تبلیغ شده

تیم هند و استرالیا A در یک بازی تمرینی دیگر از روز جمعه به مصاف یکدیگر می روند.

با این حال ، این مسابقه زیر نور برگزار می شود و یک مسابقه توپ صورتی خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله