AUS vs IND: میچل سوپسون از عملکرد در افتتاح T20I ناامید شد


میچل سوپسون ، قهرمان چرخش ، علی رغم برداشتن ویکت کاپیتان رقیب ویرات کوهلی ، از عملکرد خود در باخت 11 استرالیا مقابل هند در اولین T20 International “ناامید” شد. سوپسون 27 ساله ، که اشتون آگار چرخنده بازو را در سمت چپ جایگزین کرده بود ، پس از اینکه عضو عضله ساق پا آسیب دید ، با دو رقم 1/21 بازگشت. با این حال ، او به دلیل اینکه دو و چهار و شش ضربه به او زده شد ، به دلیل کوتاه بودن بولینگ مقصر بود. سوپسون در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “ببینید ، کمی ناامید کننده فکر می کنم ، از روشی که دیشب خم کردم.” او موافقت كرد كه كوهلي را در اولين كار خود راحت كرد. سوپسون اضافه کرد: “… بنابراین من فکر می کنم سه توپ اول من عالی نبودند. بنابراین برای بدست آوردن ویکت در چهارمین و به ویژه ویارت (کوهلی) ویکت بود که حدس می زدم کمی تسکین فشار باشد.”

اخبار

مچ دست چرخنده کهلی را به عنوان “یک بازیکن غیرواقعی” توصیف کرد و گفت که دستیابی به این موفقیت به او کمک کرد فشار را آزاد کند.

“بدیهی است که من از حضور در آنجا بسیار هیجان زده شده ام و این هیجان بیش از حد ، تحت فشار اینکه می خواهم واقعاً خوب کار کنم و در صحنه بین المللی بازی کنم ، افزوده شده است …”

او گفت: “چند اعصاب هم بینداز و من وقتی فرصتی برای کاسه زدن پیدا کردم کمی کمی خسته شدم” ، او خیلی زود پذیرفت که احساس تنش می کند.

سوپسون ، که کاپیتان هند را به او پیشنهاد می داد که یک بازگشت آسان را به دست آورد ، گفت: “بنابراین ، به طور کلی ، کاملاً ناامیدکننده از نحوه جمع کردن من است ، اما گرفتن چنین ویکت همیشه خوب است.”

تبلیغ شده

در یادداشت دیگری ، هنگامی که از او س askedال شد که آیا می بیند دو پا چرخنده به طور همزمان برای استرالیا بازی می کنند ، گفت: “من فکر می کنم ، دو پا چرخنده خوب است. شما تاثیری را که پا اسپینرها در قالب T20 داشتند ، دیده اید ، اساساً در او گفت: “همه مسابقات ؛ BBL (لیگ بیگ باش) ، IPL (لیگ برتر هند) ، کریکت بین المللی ، تعداد زیادی از چرخنده های پا که تأثیر زیادی دارند.”

وی افزود: “این توانایی چرخاندن توپ از هر دو طریق ، تردید را در ذهن بتسمن ایجاد می كند. در آنجاست كه من فكر می كنم تكان دهنده های پا از این برتری در قالب T20 برخوردار هستند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله