AUS vs IND: متیو وید می گوید: اگر دوباره به استرالیا کاپیتانی داده شود ، استیو اسمیت “کار بزرگی خواهد کرد”


متیو وید ، سرنشین ایستاده T20 در استرالیا روز دوشنبه گفت که ستون اصلی کوبیدن استیو اسمیت ، که “حرف زیادی برای گفتن دارد” در مورد نحوه هدایت تیم در زمین ، اگر دوباره به او نقش رهبری داده شود ، “کار بزرگی” انجام می دهد. ود پس از اینکه آرون فینچ در بازی افتتاحیه در کانبرا دچار مصدومیت شد ، برای دومین T20 مقابل هند در سیدنی هدایت کاپیتانی را به دست گرفت. در پاسخ به س ،ال در مورد اسمیت ، که به دلیل نقش خود در رسوایی دستکاری توپ در سال 2018 ، نقش کاپیتانی را از دست داد ، وید گفت که تیم گزینه های زیادی دارد و آنها شامل ستاره درگیری هستند.

اخبار

“ما رهبران بسیار خوبی داریم ، کاپیتانی به من اعطا شده است اما اسمیت را در اختیار ما قرار داده ایم ، ما مویزس (هنریکس) را داریم که تیم BBL خود را کاپیتان می کند. ما پسرانی داریم که دارای تجربه زیادی هستند ، بزرگترها اما همه ما با هم کار می کنیم ، “وید گفت.

“من رانندگی در زمین نیستم ، بدیهی است که فینچی (آرون فینچ) کاپیتان ما است و همه ما وقتی او خوب بازی می کند با هم کار می کنیم. بنابراین اسمیت حرف های زیادی برای گفتن دارد ، او برای مدت طولانی یک کاپیتان عالی بوده است و اگر فرصتی پیدا کرد یک کار عالی انجام دهید “.

گلومر فقید در مورد خودش گفت ، از زمان اجبار بازگشت به تیم در سال 2019 ، دو سال پس از محرومیت ، به یک بازیکن کاملا متفاوت تبدیل شده است.

این بازیکن 32 ساله در آستانه خاکستر 18-2017 از آزمونهای استرالیا و T20 کنار گذاشته شد اما سال گذشته پس از انباشت دویدن در فصل 19-19 2018 برای تاسمانی و هوبارت هورکانز ، جایگاه خود را برای خاکستر بدست آورد.

“بله ، من 32 ساله هستم و مدتهاست که اینجا هستم ، اما خودم را به عنوان یک بازیکن کاملا متفاوت می بینم. متیو وید ، پسری که به عنوان خمیر ویکت دروازه بان بازی می کرد ، یک بازیکن کاملا متفاوت از آن است که بازی در سه سال گذشته ، “وید گفت.

این بازیکن که در T20I دوم پنجاه هیجان انگیز را شکست ، افزود: “تقریباً احساس می کنم چند سال پیش کارم را دوباره شروع کردم و در 30 سالگی اولین بار را تجربه کردم.”

وید پس از بازگشت به کنار ، دو قرن در پنج تست از سری خاکستر گل زد.

وید گفت که او احساس می کند “با پسرهایی مانند حداد (برد حددین) و مایک هاسسی” که در 30 سالگی نیز بازگشتند ، تفاوتی ندارد.

“وقتی سن شما به سن من می رسد همیشه درباره سن صحبت می شود و این طبیعت وحش است. هر بازی ای که برای استرالیا بازی می کنم یکی از بازی هایی است که فکر نمی کردم بتوانم آن را بدست آورم و این آخرین بازی من است یا اینکه بازی می کنم 50 نفر دیگر ، این مرا خشمگین نمی کند “، وی افزود.

در حالی که کاپیتانی به او واگذار شد ، وید گفت: “… این بازی سریع پیش می رود و بعضی اوقات اتفاقاتی می افتد که کاملا غیر منتظره هستند و این دقیقاً همان اتفاقی است که در این سناریو افتاده است.”

“بسیاری از بچه ها هستند که می توانستند در آن زمان این کار را روی زمین انجام دهند که این کار برای من بسیار راحت تر بود.”

استرالیا دو T20I اول را برای قبول سری سه مسابقه از دست داد. هاردیک پاندیا که همه کاره استار هند است در آخرین بازی دو شش نفره را شکست تا در آخرین بازی خود میزبان را با یک شکست شش ویکت واگذار کند.

وید گفت: “وقتی دو T20I خود را از دست می دهید ، بررسی می كنید و هند طرف T20 فوق العاده ای است ، آنها همچنین از IPL خارج شده اند و واقعاً در آن قالب قفل شده اند ، بنابراین ما توسط تیم بهتری مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم.”

“ما دیشب کریکت معقول بازی کردیم ، تا آخرین مرحله در شکار بودیم ، این می تواند یکی دو راه داشته باشد اما متأسفانه هاردیک حضور داشت و او طناب ها را به راحتی پاک می کند.”

وید پس از آنکه ویرات کوهلی ، کاپیتان هند ، هنگام نشستن در T20I دوم ، یک صندلی نشست ، تمام شد. وید در مورد اخراج صحبت کرد ، گفت که او لیاقت برکناری را دارد.

“من بار اول دیدم که ویرات دست و پا می زند اما دفعه دوم توپ را بیرون نمی بینم ، فکر کردم او باید آن را گرفته باشد … یک بار دیدم که نفر دوم وارد شد ، شروع به راه رفتن کردم. اسمیت در واقع به من زنگ زد اما خیلی دیر شده بود. به هر حال من باید بیرون بودم. “

وید در مورد آمادگی استرالیا برای جام جهانی T20 سال آینده گفت: “… ما در این دو بازی گذشته احتمالاً با توپ به نتیجه نرسیده ایم.”

“ما بازیکنان خوبی داریم. متأسفانه شب گذشته مردانی مانند (میچل) استارك و (جاش) هازلوود (كه می تواند به هر تیم بین المللی آسیب برساند) نداشت. ما احتمالاً در حال آماده سازی هستیم ، شش تیم برتر فعلی ، ترکیب مناسب برای جام جهانی را پیدا کنید. “

“شما شش ماه قبل از جام جهانی شاهد ترکیب آرایی بیشتری خواهید بود.”

استرالیا در حالی که استارک به دلیل بیماری در خانواده از سری T20 خارج شد ، با دیوید وارنر که در اولین آزمایش شک دارد ، با جراحات زیادی روبرو شده است. پت کامینز به عنوان بخشی از مدیریت بار کاری ، برای سریال های محدود محدود استراحت کرد.

تبلیغ شده

با این حال ، وید گفت که آنها قبل از اولین آزمون که از 17 دسامبر آغاز می شود ، زمان کافی برای تجدید گروه را دارند.

وی گفت: “به هر حال ما بین آخرین T20 و اولین تست فاصله زیادی داریم ، بنابراین فرصت زیادی برای ژل کردن با هم داریم ، این مسئله ای نخواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله