AUS vs IND: دیوید وارنر آسیب دیده شک در آزمایشات ، D’Arcy کوتاه برای T20I فراخوانده شد


پس از اینکه کریکت استرالیا روز دوشنبه اعلام کرد که آخرین بازیهای یک روزه بین المللی و سه مسابقه ماه آینده را از دست خواهد داد ، دیوید وارنر ، قهرمان مسابقه افتتاحیه ستاره ، دیوید وارنر برای مقدماتی در سری مسابقات هند آزمایش می کند. وارنر در حالی که استرالیا سری 2-0 را در سیدنی تضمین کرد ، در مسابقه یک روزه یکشنبه مقابل هند لنگ شد و در حالی که به زمین فشار آورد ، کشاله ران خود را فشار داد. بعد از یک نوبت 83 روز یکشنبه ، Warner به سختی زمین خورد و باید از زمین به او کمک شود.

اخبار

وارنر آخرین ODI روز چهارشنبه و هر سه نفر بیست و 20 بین المللی را از ابتدای جمعه در کانبرا از دست خواهد داد تا تحت آزمایش مجدد قرار گیرد تا آماده شود تا برای مجموعه آزمایشات که از 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود.

افتتاح کننده خفاش D’Arcy Short به عنوان بازیکن جایگزین به تیم بین المللی Twenty20 دعوت شده است.

کریکت استرالیا همچنین اعلام کرد که پات کامینز ، بولینگ پیشرو در مابقی مسابقات توپ سفید مقابل هند استراحت خواهد کرد و میچل استارک خارج از فرم را تحت فشار قرار خواهد داد.

جاستین لانگر ، سرمربی تیم ملی گفت: “پت و دیوی برای برنامه های ما برای سری Test بسیار مهم هستند.”

“داوی از طریق بازتوانی مصدومیت خود کار خواهد کرد و در مورد پات مهم است که همه بازیکنان ما به خوبی مدیریت شوند تا از نظر روحی و جسمی در تمام تابستان های پر چالش آماده باشند.

“اولویت هر دو آماده بودن كاملاً برای یكی از بزرگترین و مهمترین سری تستهای خانگی ای است كه در سالهای اخیر بازی كرده ایم ، خصوصاً با توجه به امتیازات قهرمانی آزمون جهانی.”

چپ دست کوتاه کریکت برای استرالیای غربی بازی می کند و بهترین گلزن لیگ Twenty20 Big Bash در 18-2017 و 19-2018 بود.

هیچ جایگزینی برای کامینز اعلام نشده است و استرالیا برای تهیه گزینه های اصلی بولینگ درز به جاش هازلوود ، استارک و همه جانبه مارکوس استوینیس اعتماد می کند.

تبلیغ شده

استارک در دو ODI اول برای فرم تلاش کرده است ، و گرانترین بولر استرالیا در پیروزی 51 دور در برابر هند در روز یکشنبه بود ، و در حالی که 82 بازی را از دست داد ، 9 برد نداشت.

استرالیا چهار آزمایش در برابر هند برگزار می کند و سایر مسابقات در ملبورن از Boxing Day ، سیدنی (7-11 ژانویه) و بریزبن (15-19 ژانویه) آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله