AUS Vs IND: جاسپریت بومرا راهنمای جوان Pacer Kartik Tyagi در سیدنی است. تصاویر را ببینید

استرالیا در مقابل هند: جاسپریت بومرا راهنمای جوان Pacer Kartik Tyagi در سیدنی است.  تصاویر را ببینید

جاسپریت بومرا در تور آینده استرالیا هدایت حمله سرعت هند را بر عهده خواهد داشت.© توییتر


جاسپریت بومرا ، که هدایت سرعت حمله هند در تور آتی استرالیا را بر عهده خواهد داشت ، در حین یک جلسه تمرین در سیدنی ، هدایت گر کارتون تایتاگی ، بازیکن سریع و سرعتی جوان ، دیده شد. هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) روز چهارشنبه در توییتر خود چند عکس از بومرا و کارتیک را در یک روز آفتابی روشن به اشتراک گذاشت. هیئت مدیره هند ، در حالی که تصاویر را به اشتراک می گذاشت ، Bumrah را “بهترین در تجارت” نامید. BCCI این تصاویر را در توییتر عنوان کرده است: “هنگامی که بهترین کار را دارید تا شما را در سفر راهنمایی کند. @ Jaspritbumrah93tyagiktk #TeamIndia.”

اخبار

تایاگی با سرعت خود در لیگ برتر هند (IPL) 2020 تحت تأثیر قرار گرفت.

در حالی که او برای تور Down Under در هیچ یک از جوخه های هند معرفی نشده بود ، وی به همراه Kamlesh Nagarkoti ، ایشان پورل به عنوان بولینگ سریع اضافی با گروه هندی سفر کرد.

هند قرار است سه تور بین المللی یک روزه (ODI) ، سه Twenty20 بین المللی (T20I) و چهار مسابقه آزمایشی را در تور تقریبا دو ماهه استرالیا برگزار کند.

بومرا که در هر سه تیم نامگذاری شده است ، پس از حضور موفق در IPL که اخیراً به پایان رسیده است ، با اعتماد به نفس کامل خواهد شد.

این پیست 26 ساله از 15 مسابقه در سیزدهمین دوره IPL با تعداد قابل توجه اقتصادی 6.73 ، 27 ویکت انتخاب کرد.

تبلیغ شده

بولینگ او نقش مهمی در مبارزات انتخاباتی موفق هندی های بمبئی داشت که باعث شد آنها برای پنجمین بار جام IPL را بالای سر ببرند.

تور هند با سری ODI آغاز می شود و از 27 نوامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله