AUS vs IND: آیا پوکوفسکی برای واقعیت بالقوه مقابله با بولرهای “سلطه گر” هندی بالا می رود


هیاهو در مورد اولین آزمایش احتمالی او در برابر هند ، ویل پوکوفسکی را بیش از هراس بیشتر هیجان زده کرده و بتسمن استرالیایی که در حال ظهور است ، پس از تماشای آنها از تلویزیون “تحت سلطه در سراسر جهان” ، نمی تواند منتظر بماند. در حمله بولینگ بسیار شجاع هند با هدایت سرعت ، جاسپریت بومرا ، نوک نیزه ، محمد شامی ، امش یداو ، محمد سراج و ناودیپ سائینی حضور دارند. Ravindra Jadeja ، Ravichandran Ashwin و Kuldeep Yadav سه گزینه چرخشی هستند. پوکوفسکی در تعامل رسانه ای آنلاین که توسط پخش کننده رسمی شبکه سونی تسهیل شده است ، گفت: “… بسیار هیجان انگیز است. بدیهی است که فقط به چالش کشیدن در سطح بعدی به خودی خود بسیار هیجان انگیز است.”

اخبار

“بتسمن راست دست” اضافه کرد: “شما این پسران را از تلویزیون سلطه در سراسر دنیا تماشا می کنید و به نوعی فکر نمی کنید ، این ممکن است من روزی با آنها روبرو شوم. اما این به طور بالقوه می تواند به واقعیت تبدیل شود.”

این بازیکن 22 ساله ممکن است از 17 دسامبر بازی XI را برای تست ها انجام دهد زیرا دیوید وارنر درب بازوی قایقرانی در حال بهبودی از آسیب دیدگی کشاله ران است ، که در طی سری ODI که استرالیا با نتیجه 2-1 برنده شد ، به آن دست یافت.

پوکوفسکی گفت: “من احتمالاً از نظر ذهنی آماده هستم ، اگر فرصتی بدست بیاورم ، فقط به آنجا بروم و همانطور که قبلاً گفتم فقط مراحل خود را اعمال کنم ، و بقیه از عهده خودشان بر خواهند آمد.” .

پوکوفسکی در پاسخ به این س whetherال که آیا با توجه به شرایط مصدومیت در تیم بزرگسالان ، فشار کمتری به بازی تور استرالیا A مقابل هند A وجود دارد ، گفت که او هنوز باید برای بدست آوردن جایگاه خود بازی کند.

وی گفت: “… شما همیشه انتظار یا اراده ای برای اجرا داشتید ، بنابراین بدون توجه به آنچه در خارج از کشور اتفاق می افتد ، واقعاً تغییر چندانی در من ایجاد نمی شود.”

وی همچنین معتقد است که سری چهار تست آینده حتی از سری قبلی که هند برنده شد شدیدتر خواهد بود.

وی گفت: “من به خاطر می آورم كه این یك سریال بسیار پرتنش بود ، به یاد می آورم كه نوعی تماشا داشتم ، به نظر می رسد تغییرات جابجایی زیادی وجود دارد و بدیهی است كه وقتی دو تیم بسیار خوب به مصاف هم می آیند ، این به نظر می رسد كه چنین باشد.”

“بنابراین ، من انتظار ندارم تابستان امسال چیز متفاوتی داشته باشد ، اگر چیزی باشد ، این حتی شدیدتر خواهد بود. فکر نمی کنم ما آخرین بار اسمیتی (استیو اسمیت) و (دیوید) وارنر را داشته باشیم.

“بنابراین ، با داشتن این دو نفر ، امیدوارم که دیوید بتواند از خواب برخیزد و در حداقل مرحله ای از سریال ، اگر اولین آزمون نباشد ، مناسب باشد و بدیهی است داشتن اسمیتی در اطراف ، که بهترین خمیر جهان است ، بدیهی است که یک امتیاز بزرگ برای ما ، “او اضافه کرد.

پوکوفسکی ، که از 22 مسابقه درجه یک برای ویکتوریا 1720 ران بدست آورده است ، همچنین گفت که بازی با توپ صورتی می تواند کمی متفاوت باشد و اگر فرصتی پیدا کرد از انجام تست شبانه روز در آدلاید بسیار هیجان زده است.

تبلیغ شده

او هنگامی که از کریکت استراحت می کرد برای مرتب کردن برخی از مسائل مربوط به سلامت روان ، سفر جالبی داشت و دست راست از این شنبه پشیمان نیست.

“این احتمالاً برای بسیاری از جوانان ورزشکار متفاوت است اما صادقانه بگویم واقعاً از یک ثانیه آن پشیمان نشده ام. چند سال جالب بوده است ، اما این برای من عالی بوده و احتمالاً برای اطرافیانم نیز عالی بوده است ، ” او گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله