AUS vs IND: آرون فینچ از تماشاگران تشکر می کند ، می گوید: “بازی دوباره جلوی شما خاص بود”

استرالیا در مقابل هند: آرون فینچ از تماشاگران تشکر می کند ، می گوید

AUS vs IND: آرون فینچ باعث شد استرالیا به پیروزی 2-1 سری ODI برسد ، در حالی که سری T20I را از دست داد.© خبرگزاری فرانسه


هارون فینچ ، کاپیتان بازیکنان محدود استرالیا ، از هواداران برای حمایت از تیم در طول سری بازی های محدود مقابل هند تشکر کرد و گفت که بازی در مقابل آنها بسیار ویژه است. استرالیا در سری سه مسابقه ODI هند را با نتیجه 2-1 شکست داده بود ، در حالی که میهمانان در سری سه مسابقه T20I میزبان را با نتیجه 2-1 شکست دادند. فینچ برد ODI را به عنوان “یک دستاورد برجسته” عنوان کرد و افزود که تیم “شخصیت” را در سری T20I نشان داد.

اخبار

“این چند هفته گذشته بسیار عالی بوده است! پیروزی در سری ODI در مقابل یک تیم بزرگ هندی یک موفقیت برجسته از مردان ما بود. سپس نشان دادن این همه جنگ و شخصیت در T20s اما فقط نمایش کوتاه که تا چه حد به آن نزدیک هستیم کارهای بزرگی را در این قالب انجام دادید. از همه طرفداران متشکرم ، خیلی مهم بود که دوباره جلوی همه شما بازی کنیم! ” فینچ در یک پست اینستاگرامی نوشت.

در اوایل روز ، کریکت استرالیا (کالیفرنیا) تأیید کرد که دیوید وارنر ، قایقران مقدماتی در اولین آزمایش سری چهار مسابقه مقابل هند منتفی است.

هند و استرالیا قرار است در چهار تست مسابقه با یکدیگر روبرو شوند که از 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود. اولین مسابقه این مجموعه یک مسابقه شبانه روز است.

وارنر در دومین ODI از سری سه مسابقه مقابل هند ، عضله اداكتور خود را آسیب دیده بود و سپس آخرین سری ODI و سه مسابقه T20I را مقابل بازدیدكنندگان از دست داد.

در حالی که اکثر تیم تست استرالیا به آدلاید سفر می کنند ، ضامن چپ دست اکنون برای ادامه توان بخشی و معالجه تخصصی خود در سیدنی باقی خواهد ماند.

تبلیغ شده

“احساس می کنم در مدت زمان کوتاهی پیشرفت زیادی داشته ام و برای من بهتر است که در سیدنی بمانم تا کار خود را برای بازگشت به آمادگی کامل ادامه دهم. آسیب دیدگی احساس خیلی بهتری دارد اما من باید بتوانم رضایت خود را کسب کنم ذهن خودم و هم تیمی هایم آماده است که 100 درصد برای شرایط مسابقه آزمون آماده است. “

وی افزود: “این شامل دویدن بین ویکت ها و چابک بودن در زمین است. در حال حاضر احساس می کنم کمبود توانایی بازی در اوج آمادگی را دارم و 10 روز دیگر تفاوت ایجاد می کند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله