AUS vs IND ، 2nd T20I پیش نمایش: هند به دنبال مهر و موم سری در برابر استرالیا است


قانون “جایگزینی برای ضربه مغزی” پس از شکست هند در استرالیا در آغاز مسابقه Twenty20 International (T20I) از سه مسابقه در روز جمعه ، به یک نکته مهم تبدیل شد. یوزوندرا چاهال در نیمه راه جایگزین راویندرا جیدجا شد که توسط یک توپچی میچل استارک به کلاه ایمنی برخورد کرد و این چرخنده پا با گرفتن سه ویکت نقش مهمی در برد 11 برد هند داشت. Jadeja خودش نقشی عظیم بازی کرد و 44 شکست ناپذیر را شکست تا هند را به یک پیروزی کامل برساند. این پیروزی دومین پیروزی پیاپی هند در تور بود ، زیرا میزبان را در ODI نهایی در مانوکا اوال در کانبرا شکست داده بود. این اقدام با حضور دومین و سومین T20I که قرار است در SCG برگزار شود ، به سیدنی بازمی گردد. هند روز یکشنبه برای مهر و موم کردن این سریال شلیک می کند اما در بقیه سریال های T20I از خدمات Jadeja برخوردار نخواهد بود.

اخبار

Jadeja با اضافه شدن شاردول تاکور به تیم ، از سری T20I محروم شد. این بازیکن در دو مسابقه قبلی در عقب بازیکنان عالی عالی بوده و مطمئناً او را از دست خواهد داد.

در مقابل ، استرالیا پس از از دست دادن T20I افتتاحیه ، جلب توجه می کند. آنها در قسمتهای زیادی از مسابقه سلطه داشتند ، اما اجازه دادند برتری آنها در مقاطع حساس بیفتد.

آنها هند را در 114 به ازای شش در 16.5 یورو روی تشک قرار داده بودند اما هیچ برنامه ای برای مقابله با قدرت ضربه Jadeja نداشتند و مجبور شدند هزینه زیادی را بپردازند زیرا هند موفق شد 161 را برای هفت نفر در هیئت مدیره قرار دهد.

میزبان پس از آن در 56.۳ باخت بدون از دست دادن در 56 در حال تعقیب بود اما یک بار دیگر با تلاش برای داشتن بیش از حد تهاجمی ، برتری خود را کنار زد. کاپیتان آرون فینچ و استیو اسمیت هر دو در تلاش برای مقابله با چاهال افتادند.

D’Arcy Short ، که جای خود را به دیوید وارنر آسیب دیده از بالا داد ، برای رسیدن به مرزها تلاش کرد ، با دست زدن و پف کردن ، 34 توپ را از دست داد ، 38 توپ را از دست داد ، قبل از اینکه به ستاره اول هند Natarajan سقوط کند.

بزرگترین نکته مثبت میزبان در روز عملکرد مویزس هنریکس بود. بازیکن همه جانبه انتخاب بولرها بود ، سه ویکت گرفت و فقط 22 بازی را از دست داد و چهار گل او را گرفت و سپس با به ثمر رساندن 30 توپ از 20 توپ ، آن را دنبال کرد.

هند با اعتماد به نفس وارد بخش دوم T20I می شود ، خصوصاً بخش بولینگ. Chahal ، T Natarajan و Washington Sundar همه با توپ توپ استثنایی بودند.

تبلیغ شده

در حالی که چاهال و ناتاراجان هرکدام سه ویکت گرفتند ، سوندار در بهترین وضعیت خسیس بود ، و فقط 16 دوش را از دست داد.

KL Rahul بهترین گلزن هند در این مسابقه بود که 51 توپ از 40 توپ ساخته شد. هند امیدوار است که بقیه ستارگان درگیر در دو T20I بعدی به مهمانی بیایند.

مباحث ذکر شده در این مقاله