AUS v IND T20Is: هند با جریمه بیش از حد نرخ در مسابقه سوم در سیدنی جریمه شد

استرالیا در مقابل هند: هند با نرخ بیش از حد آهسته در سومین T20I در سیدنی جریمه شد

هند برای حفظ کند بودن نرخ بیش از حد در 3rd T20I 20 درصد از هزینه مسابقه خود جریمه شد.© خبرگزاری فرانسه


تیم هند به دلیل حفظ سرعت بیش از حد در سومین مسابقه Twenty20 International (T20I) مقابل استرالیا در سیدنی ، 20 درصد هزینه مسابقه خود را جریمه کرده است. شورای بین المللی کریکت (ICC) ، در بیانیه مطبوعاتی ، روز چهارشنبه گفت که پس از آنکه ویرات کوهلی ، ناخدا هند ، به جرم این جرم اعتراف کرد و تحریم پیشنهادی را پذیرفت ، دیگر نیازی به دادرسی رسمی نیست. داور مسابقه ، دیوید بون ، پس از در نظر گرفتن کمک هزینه زمان هند ، این تحریم ها را اعمال کرد.

اخبار

ICC روز چهارشنبه در بیانیه مطبوعاتی گفت: “دیوید بون از هیئت داوران مسابقه ICC نخبگان امارات این تحریم را اعمال كرد كه هند پس از در نظر گرفتن كمك های زمانی بیش از حد هدف بود.”

“مطابق با ماده 2.22 قانون رفتار ICC برای بازیکنان و پرسنل پشتیبانی بازیکن ، که مربوط به حداقل تخلفات بیش از حد مجاز است ، بازیکنان 20 درصد از هزینه های مسابقه خود را برای هر طرفی که در زمان تعیین شده جریمه نمی شوند ، جریمه می شوند. .

“کاپیتان ، ویرات کوهلی به جرم خود اعتراف کرد و مجازات پیشنهادی را پذیرفت ، بنابراین نیازی به دادرسی رسمی نبود. داوران داخل میدان راد تاکر ، جرارد ابود ، داور تلویزیون پل ویلسون و داور چهارم سام نوگاژسکی این اتهام را تساوی کردند ، “این نسخه اضافه شد.

در این مسابقه ، هند روز دوشنبه 12 هدف کمتر از هدف 187 دویدن در زمین کریکت سیدنی سقوط کرد.

تبلیغ شده

هند با وجود از دست دادن سومین T20I ، این سری را 2-1 شکست داد.

هاردیک پاندیا به عنوان بازیکن سریال انتخاب شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله