AUS v IND: جاستین لنگر Hardik Pandya را به MS Dhoni به عنوان پایان دهنده دوست دارد


سرمربی استرالیا ، جاستین لانگر ، روز یکشنبه ، مسابقات پیروزمندانه هاردیک پاندیا در مسابقات بین المللی T20 بین المللی را به عنوان “یک نمایش خارق العاده” توصیف کرد و او را به کاپیتان سابق Mahendra Singh Dhoni به عنوان یک تکمیل کننده تشبیه کرد. یک پاندیا با شتاب ، 42 توپ را از دست داد و 22 توپ را از دست نداد زیرا او آنچه را که شیخار داوان قصد داشت با یک توپ 36 برنده 52 به پایان برساند برای راه اندازی پیروزی شش ویکته سری هند به پایان رساند. لانگر در کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از بازی گفت: “این یک نمایش باورنکردنی از یک بازی بود. ما می دانیم که او (پاندیا) چقدر خطرناک است. در گذشته ما MS Dhoni و نحوه بازی امروز او را داشتیم.”

اخبار

“او در تمام تابستان واقعاً خوب بازی کرده است ، بدیهی است که در پایان آنجا یک اتفاق عالی بود.”

لانگر اعتراف کرد که هند با داشتن بازیکنان باتجربه T20 در رده های خود برای تیمش بسیار خوب است.

سرمربی استرالیا گفت: “من فکر می کردم کل بازی بسیار نزدیک است. میدان ما کاملاً باورنکردنی بود ، برای تماشای آن الکتریکی بود ، اما هند با بازیکنان باتجربه T20 امروز برای ما خیلی خوب بود.”

ویرات کهلی نیز با 40 دفع 24 توپ در سهم خود در پیروزی هند نقش داشت و لانگر از کاپیتان هند به خاطر چند شوت “خارق العاده” که روز یکشنبه بازی کرد تمجید کرد.

“برخی از عکسهای ویرات (کوهلی) ، من سالها است که می گویم او (کوهلی) بهترین بازیکنی است که من احتمالاً دیده ام. برخی از عکسهایی که امشب بازی کرد فوق العاده بودند و با هم همکاری خوبی داشتند و از خط خارج شدند ، “قهرمان سابق افتتاحیه استرالیا گفت.

طبق گفته لانگر ، شاگردان وی فکر کردند که آنها به اندازه کافی برای دفاع روی تخته دویده اند و هند برای پیروزی در مسابقه باید خیلی خوب خفاشی کند.

“من به بازیکنانم افتخار می کنم. این یک تماشای عالی بود ، یکشنبه شب هند مقابل استرالیا ، خیلی نزدیک شد ، یک بازی واقعا هیجان انگیز بود. ما واقعا خوب جنگیدیم ، دویدهای کافی داشتیم و فکر می کردیم هند باید واقعا خوب.”

لانگر همچنین برای میچل سوپسون ، چرخنده پا ، که با ارقام 1-25 بازگشت ، ستایش کرد.

“من فکر کردم که میچ (میچل) سوپسون خیلی خوب معجزه کرد ، او امشب عالی بود و به ارزش بازی دو بولر دور چرخش نیز خدمت می کرد. میچ خوب خم شد ، (همچنین) چند مورد را گرفت ، او عملکرد بسیار خوبی داشته است.

“و متیو وید در بالای دستور به زیبایی خشم می کرد ، استیو اسمیت نیز به خوبی خشم می کشید ، بنابراین بسیاری از کمک های خوب ، آنچه برای من برجسته بود ورزشکاری در این زمینه بود.

تبلیغ شده

“ما را کاملاً به آنجا نرساند ، اما ما مطمئناً شانس خود را برای پیروزی در این بازی داشتیم مانند اکثر بازیهایی که از زمان انگلیس (تور) انجام داده ایم.”

لانگر درباره صحبت کردن در مورد سرنشین متیو وید گفت: “او واقعا کار خوبی انجام داد ، بولینگ را به خوبی مخلوط کرد ، این صید برای بیرون کشیدن ویرات یک بازی عالی بود. او بازی خوبی داشت.”

مباحث ذکر شده در این مقاله