AUS v IND: جاستین لنگر در سریال استرالیا-هند می گوید “جایی برای سوuse استفاده نیست”


جاستین لانگر ، مربی استرالیا روز چهارشنبه گفت ، در حالی که رقبای سرسخت هند ، سو abuse استفاده کلامی را تحمل نخواهید کرد ، با این وعده که تیمش از روزهای سخت سورتمه سواری خود دور شده است. درگیری های قبلی بین وزنه های سنگین وزن کریکت با ردیف های تلخی مشخص شده است و دیوید وارنر افتتاح کننده استرالیایی این هفته گفت که انتظار دارد افراد ویرات کوهلی سعی کنند او را در طول تور خنثی کنند. اما لانگر گفت كه استرالیایی ها هرگونه مبادله را در روح بازی حفظ خواهند كرد.

اخبار

وی در یک کنفرانس به خبرنگاران گفت: “فضای زیادی برای سرزنش ، سرگرمی و داشتن آن غریزه رقابتی وجود دارد اما جایی برای سو استفاده وجود ندارد.”

لانگر در اواخر سال 2018 مسئولیت این کار را به عهده گرفت و قول داد که ذهنیت “پیروزی در هر هزینه” را که منجر به رسوایی بدنام دستکاری توپ در آفریقای جنوبی شد ، تغییر دهد.

وی گفت: فرهنگ این تیم که زمانی به سورتمه سواری یا سو abuse استفاده لفظی مشهور بود ، اکنون متفاوت است.

وی گفت: “هر کسی که اتفاقات اخیر را مشاهده کرده باشد (می تواند ببیند) ، ما در مورد رفتارهای خود در زمین و خارج از زمین صحبت کرده ایم.”

این بدان معنا نیست که همه اینها شیرینی و سبک بودن خواهد بود ، زیرا لانگر به تبادل کلامی داغ بین کوهلی و تیم پایتخت آزمون تیم استرالیا در آخرین تور هند در 19-2018 اشاره کرد.

وی گفت: “ما کاری را که ویرات کوهلی انجام می داد دوست داشتیم ، شوخ طبعی و تئاتر در آن وجود داشت.”

لانگر اشاره كرد كه در حال انتخاب رویكرد محافظه كارانه ای برای معضل اصلی انتخاب استرالیا است: آیا ویل پوكوسكی ستاره در حال ظهور باید جایگزین جو برنز كهنه سر فرم شود در راس دستورات مبارزه.

وی گفت: “ما بسیار بسیار به ویل فکر می کنیم ، او استعداد زیادی دارد. وقتی فرصت پیش بیاید ، او آماده بازی کریکت تست است.”

“امیدوارم فرصتی برای او پیش بیاید ، خواه این مجموعه باشد یا سریالی که در آینده خواهد آمد.”

در حالی که همه نشانه ها این است که برنز سر و صدا خواهد کرد ، اما بزرگان آزمون مانند مایکل کلارک ، ایان چاپل و مارک واو پس از چپاول دوبرابر 22 ساله برای ویکتوریا ، خواستار ورود پوکوفسکی شده اند.

استرالیا و هند روز جمعه اولین مسابقه از سه روزه یک روزه را در سیدنی برگزار می کنند و سه مسابقه 20 مسابقه ای و چهار مسابقه را دنبال می کنند.

لانگر گفت این تور از نظر اقتصادی برای کریکت استرالیا که دارای پول نقد است بسیار مهم است ، اما همچنین در طی همه گیری Covid-19 برای علاقه مندان به کریکت در همه جا مورد توجه واقع شده است.

تبلیغ شده

وی گفت: “تماشای استرالیا و هند بسیار سرگرم کننده خواهد بود.”

“امیدوارم که بتواند لبخندهایی را بر چهره مردم بنشاند ، این تصویر بزرگتری است که ما در حال بررسی آن هستیم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله