AUS v IND ، 2nd T20I: متیو وید می گوید: در اجرای مرگ ، برنامه ها به خوبی اجرا نشد


متیو وید ، کاپیتان استرالیایی پس از شکست شش ویکت در برابر هند در دومین T20I ، اعتراف کرد که تیمش در اجرای برنامه های مرگ خود موفق نشد زیرا هاردیک پاندیا و شریاس اییر 37 مسابقه را از سه مسابقه نهایی برای بدست آوردن بازدید کنندگان دنبال کردند. بیش از خط. با این برد ، هند در سری سه مسابقه به برتری غیرقابل نفوذ 2-0 رسید. در ابتدا ، استرالیا بار دیگر با بدبختی بولینگ های هندی روبرو شد و طرفین در مجموع 194 نفر را به دلیل ضربات 58 و 46 از متیو وید و استیو اسمیت فرستادند. هیچ بولر هندی غیر از تی ناتاراجان نتوانست اثر خود را در این مسابقه به جا بگذارد و انداختن صیدها به هدف بازدید کننده کمکی نمی کند.

اخبار

هند موفق شد در تمام مراحل تعقیب و گریز در مسیر خود باقی بماند زیرا شیخار ضوان و ویرات کوهلی به ترتیب 52 و 40 بازی کردند. در اوورهای آخر ، هاردیک (42 *) و شریاس (12 *) موفق به زدن شوت های بزرگی شدند تا مردان آبی پوش را با شش ویکت و دو توپ از خط خارج کنند.

“این لذت خوبی بود. تا زمان سخت آمدن هاردیک ، سرگرم کننده تر بود. شاید کمی با خفاش کوتاه باشد. متأسفانه ، ما با توپ توپ را در اواخر اجرا نکردیم. وقتی شروع آن را شروع می کنید ، می خواهید فشار دهید اما من Wade بعد از بازی گفت: “من از راه بیرون آمدن و زمان بندی Wicket خود ناامید شدم. Zampa در چند سال گذشته برجسته بوده است. ما در آخر نتوانستیم آن را به خوبی اجرا کنیم.”

با تعقیب 195 ، هند شروع به کار سریع داشت زیرا شیخار ضوان و KL Rahul 56 بازی را در پنج بازی اول انجام دادند. با این حال ، این اندرو تای بود که دستیابی به موفقیت مورد نیاز استرالیا را فراهم کرد ، زیرا او رحول (30) را در مرحله ششم اخراج کرد.

سپس کاپیر کوهلی در میانه به داوان پیوست و این دو نفره 39 مسابقه برای مسابقه دوم انجام دادند ، اما در طول این همکاری ، سرعت اجرا به طور قابل توجهی کند شد و در تلاش برای جستجوی یک ضربه آزاد ، دهاوان (52) در پایان ویکت 12 خود را به آدام زامپا از دست داد. سانجو سامسون 15 بار از 10 توپ کوتاه ضربه زد ، اما در تلاش برای افزایش سرعت ، ویکت خود را به میچل سوپسون از دست داد و در چهاردهم بازی هند را به 120/3 کاهش داد.

در حالی که هند به 46 اجرا از دور نهایی احتیاج داشت ، دانیل سامس در رده شانزدهم حریف ویلی اصلی کوهلی (40) را بدست آورد و بازدیدکنندگان را به عقب برگرداند. در 18 ام صعود ، Iyer و Pandya موفق به بدست آوردن 12 دوش شدند و در نتیجه ، بازدیدکنندگان به 25 اجرا از دو Over نهایی احتیاج داشتند. در دیدار نهایی ، پاندیا و شریاس موفق شدند کار را به پایان برسانند و در نتیجه ، هند با شش ویکت به پیروزی رسید.

تبلیغ شده

پیش از این ، متیو وید و استیو اسمیت به ترتیب 58 و 46 بازی را به دست آوردند تا كل استرالیا را در بیست اوور اختصاص داده شده به 194/5 برسانند.

سومین و آخرین بازی T20I روز سه شنبه در Sydney Cricket Ground برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله