AUS v IND ، اول ODI: ویرات کوهلی انتقاد از زبان “ناامید کننده” بدن پس از از دست دادن 66 اجرا در سیدنی

استرالیا در مقابل هند ، اول ODI: ویرات کوهلی انتقاد می کند

ODI اول: هند روز جمعه توسط استرالیا در سیدنی حذف شد.© خبرگزاری فرانسه


در حالی که آرون فینچ و استیو اسمیت روز جمعه بازدید کنندگان را از همه قسمت های زمین کریکت سیدنی شکست دادند ، ویرات کوهلی ، کاپیتان هند ، انتقاد از زبان بدن تیمش را انجام داد. فینچ و اسمیت هر دو قرن ها گلزنی کردند در حالی که استرالیا از 50 گرانه اختصاص یافته خود 374 کل را برای 6 نفر تحمیل کرد. در پاسخ ، هند علی رغم پنجاه سال از شیخار داوان و هاردیك پاندیا ، با 66 دویدن از هدف دور شد. کوهلی گفت که اگر شانس خود را (با برجسته کردن موارد افتاده) در برابر یک طرفدار با کیفیت مانند استرالیا استفاده نکنید ، آنها باعث پرداخت شما می شوند.

اخبار

کوهلی در سخنرانی پس از مسابقه گفت: “زبان بدن بعد از 25-26 بار ناامید کننده بود. یک طرف با کیفیت به شما آسیب می رساند (اگر دچار خطرات میدان شوید).”

کاپیتان هند همچنین تأکید کرد که تیم گزینه اضافی بولینگ را از دست داده است زیرا هاردیک قادر به زدن چند گل در میانه میدان نیست.

کوهلی گفت: “متأسفانه ، هاردیک به اندازه کافی برای کاسه سازی مناسب نیست ، و ما گزینه های همه جانبه دیگری برای انتخاب نداریم ، کسی مانند Stoinis یا Maxwell.”

ویرات کوهلی با تعقیب هدف 375 از نحوه نزدیک شدن تیمش به این تعقیب خوشحال بود و گفت که آنها در بازی های آینده با کریکت مثبت مشابه ادامه خواهند داد.

تبلیغ شده

کوهلی افزود: “ما به عنوان یک واحد خفاش به خوبی به کریکت مثبت متعهد هستیم و در آینده نیز این کار را خواهیم کرد.”

با پیروزی ، استرالیا در سری سه بازی 1-0 پیش افتاد. دومین ODI روز یکشنبه در همان مکان برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله