AUS در مقابل IND: گوتام گامبیر ، طرفداران Slam Virat Kohli Captaincy پس از شکست هند در ODI دوم


استرالیا پس از پیروزی با 51 رانندگی در دومین مسابقه ODI در زمین کریکت سیدنی (SCG) در روز یکشنبه ، در سه مسابقه سری یک روزه بین المللی (ODI) برابر هند با یک بازی به پایان رسید. استرالیا در ODI افتتاحیه بر بازدید کنندگان تسلط داشت و روز یکشنبه این کار را دوباره انجام داد تا سریال را بدون سر و صدا زیاد به پایان برساند. بولینگ هند در این دو مسابقه تاکنون مورد انتقاد قرار گرفته است ، استرالیا در هر دو بار بیش از 370 دوش به ثمر رسانده است. کاپیتانی ویرات کوهلی نیز مورد توجه قرار گرفته است ، گوتام گامبیر ، افتتاح کننده سابق هند ، برخی از تغییرات بولینگ توسط ناو هند را زیر سال می برد. هواداران نیز تحت تأثیر قرار نگرفتند و به توییتر رفتند و ناامیدی خود را از تاکتیک های “عجیب” هند تحت هدایت کهلی و مربی راوی شاستری تخلیه کردند.

اخبار

“من صادقانه نمی توانم کاپیتانی را درک کنم. ما مدام درمورد اهمیت گرفتن ویکت از قبل صحبت می کردیم ، اگر مجبور به جلوگیری از این نوع ترکیب چوبی هستید و سپس کاسه بولر برتر خود را دو بار می کنید ،” گوتام گامبیر در ویدئویی منتشر شده در ESPNCricinfo گفت.

“به طور معمول ، در یک بازی یک روزه ، احتمالاً سه طلسم وجود دارد و شما 10 اور را تمام می کنید – 4،3،3 – یا احتمالاً حداکثر آن چهار اوور است. اما اگر شما فقط با بولینگ دو اوره بولر سریع خود را متوقف کنید او در ادامه با توپ جدید ، نمی توانم آن نوع کاپیتانی را درک کنم و حتی نمی توانم آن کاپیتانی را توضیح دهم. ”

گامبیر گفت: “این کریکت T20 نیست. کریکت T20 متفاوت است و حتی گاهی اوقات در کریکت T20 ، مردم در نهایت سه بار در مقابل توپ بولینگ می کنند. من صادقانه نمی توانم دلیل آن را درک کنم ، این کاپیتانی ضعیف بود.”

برخی از هواداران عصبانی با انتقاد از اتفاقات در کریکت هند ، اسلحه های خود را در ترکیب کوهلی-شستری آموزش می دادند. بسیاری دیگر در توئیتر نوشتند که باید روهیت شارما کاپیتان تیم هند شود.

تور هندوستان Down Under یک کابوس آغاز شده است ، زیرا بازدیدکنندگان تا کنون در هر دو مورد ODI بی نظیر هستند. ضرب و شتم استرالیا اقتدار آنها را نقض کرده است ، در حالی که بولینگ های هندی در اکثر مواقع از ایده های خالی به نظر می رسند.

تبلیغ شده

افرادی مانند جاسپریت بومرا ، محمد شامی و یوزوندرا چاهال برای دویدن رفته اند ، در حالی که اولین سفر ناودیپ ساینی به استرالیا تاکنون یک اتفاق پر فرجام بوده است.

هند اکنون در سومین و آخرین ODI در کانبرا ، قبل از سه مسابقه T20I و یک سری چهار تست ، به مصاف استرالیا می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله