AUS در مقابل IND: هند در مقابل استرالیا: دیوید وارنر موفقیت T Natarajan را سلام می گوید ، او می گوید “نمی تواند خوشبخت تر باشد”

استرالیا در مقابل هند:

دیوید وارنر برای یک سری خارق العاده T20I به هم تیمی خود در SRH T Natarajan تبریک گفت.© اینستاگرام


هند با پیروزی در دو مسابقه اول ، سری سه مسابقه T20I را مقابل استرالیا بدست آورد. میزبان اما در سومین و آخرین T20I با 12 دوش هندی را شکست داد تا یک برد تسلیت ثبت کند. اولین بازی T20I خود را برای تیم هند انجام داد ، تی ناتاراژان سریع بازی کرد و سری T20I را با شش ویکت به عنوان برنده اصلی ویکت به پایان رساند. دیوید وارنر ، افتتاح کننده استرالیا ، که سری T20I را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود ، در اینستاگرام شرکت کرده و برای اولین بازی فوق العاده به هم تیمی SunRisers Hyderabad (SRH) خود تبریک گفت. وارنر ، که قرار است اولین آزمون را از دست بدهد ، گفت که با وجود از دست دادن استرالیا ، او از دستاورد باورنکردنی ناتاراجان خوشحال بود.

اخبار

“باخت و یا تساوی ، ما در داخل و خارج از زمین به یکدیگر احترام می گذاریم. علی رغم از دست دادن سریال ، من نمی توانم برای این پسر خوشحال تر باشمnatarajan_jayaprakash چنین پسر خوبی و فقط بازی را خیلی دوست دارم. از حضور در تور وارند در اینستاگرام خود نوشت: “یک بولینگ خالص برای اولین بار ODI / T20i برای هند ، چه دستاوردی بود!

ناتاراجان در ابتدا به عنوان یک تور بولینگ در مهمانی تور هند قرار گرفت اما یک چرخش را پیدا کرد و به عنوان جانشین آسیب در هر دو تیم ODI و T20I قرار گرفت.

بولر SRH پس از یک گردش چشمگیر در اولین بازی بین المللی خود در بازی آخر سری ODI ، در اولین بازی T20I خود به شدت چشم به هم زد و با ارقام 3/30 از چهار بازیگر برگشت.

ناتاراجان در بازی بعدی به روند خوب خود ادامه داد و در یک مسابقه پر گل ، از نظر اقتصادی تعظیم کرد و دو ویکت مهم را بدست آورد.

تبلیغ شده

در T20I دوم وقتی همه بولینگ های هندی بیش از هشت دوش بیش از حد واگذار کردند ، ناتاراجان همه چیز را از انتهای خود محکم نگه داشت و در طلسم چهار برابری خود فقط 20 دوش داد و همچنین دو ویکت مهم را به حساب آورد ، به هند کمک کرد میزبانان را در داخل نگه دارد علامت 200 دوی.

او در سومین و آخرین بازی T20I یک ویکت دیگر برداشت و سری را به عنوان پیشرو در گرفتن ویکت با شش ویکت به نام خود تمام کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله