AUS در مقابل IND: محمد كایف با انتقاد از فیلدینگ هند در سومین T20I ، می گوید این احتمال دارد جام جهانی را از بین ببرد


محمد کایف ، کرکت باز سابق هند ، احساس می کند که ضعف در مسابقات تیم هند می تواند شانس آنها را برای قهرمانی در جام جهانی T20 سال آینده از بین ببرد. در سومین T20I روز سه شنبه ، استرالیا 186 اجرا کرد که در پشت قرنهای درخشان متیو وید و گلن ماکسول انجام شد. با این حال ، عامل دیگری که پشت سر این کل عظیم استرالیا قرار داشت ، زمین های شلخته هند و افت محصولات بود. کایف ، که چابکی را در زمین کریکت تعریف مجددی کرده بود ، ابراز ناامیدی کرد و گفت هند در صورت ادامه دادن همان کار ، می تواند بازی های مهم را در این مسابقات بزرگ از دست بدهد.

اخبار

“بسیاری از بازی های افتاده و میادین اشتباه نمی توانند بخشی از بازی باشند. آنها این کار را بیش از حد انجام می دهند. اگر هند مجبور به پیروزی در جام جهانی شود که قرار است در ماه اکتبر در هند اتفاق بیفتد ، پس اگر میدان به این صورت باشد ، مسابقات بزرگ را از دست خواهد داد ، “كائف در پخش كننده سوني پس از مسابقه گفت.

قهرمان سابق هند ، گفت که این بولینگ های جوان وقتی هیچ کمکی از مزارع نمی کنند ، سخت می شود. کایف روزهای بازی خود را به یاد آورد و گفت که اگر زمین مسابقه در زمین مسابقه نادرست باشد ، بازیکنان باید ساعت های اضافی را تمرین کنند.

کایف گفت: “این تیم هند دارای بولرهای جوان است ، بنابراین هنگامی که صید کاهش می یابد ، افراد فقیر به دور دوم برمی گردند. بولر چیزی نمی گوید اما فکر می کند این بخشی از بازی است. اما اینطور نیست.”

وی افزود: “اگر ما یک بولینگ آجیت آگارکار ، سرینات یا ظهیر خان را انداخته بودیم ، حتی اگر آنها به فیدر خیره شوند ، شما باید روز دیگر دو ساعت بیشتر تمرین کنید.”

استرالیا در سومین T20I با پیروزی 12 برد برابر هند به پیروزی رسید. در حالی که هند پس از برنده شدن در دو بازی اول ، در سه مسابقه سری T20I پیروز شده بود ، استرالیا در آخرین بازی پیروز شد تا از سفیدکاری جلوگیری کند.

هند اکنون یک سری تست چهار مسابقه ای مقابل استرالیا بازی خواهد کرد که از 17 دسامبر آغاز می شود.

تبلیغ شده

اولین مسابقه یک کار شبانه روزی خواهد بود و کوهلی پس از اولین تست به خانه برمی گردد زیرا از طرف BCCI به وی مرخصی پدری داده شده است.

در دسترس بودن روهیت برای سری Test نیز مشخص نیست زیرا وضعیت تناسب اندام وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله