AUS در مقابل IND: سانجو سامسون از تیم هند خواست تا “پس از پیروزی در 1 T20I مقابل استرالیا” “ادامه” دهد

استرالیا در مقابل هند: سانجو سامسون تیم هند را خواستار می کند

هند در مقابل استرالیا: سانجو سامسون برای اخراج استیو اسمیت در اولین T20I دست به دست می دهد.© خبرگزاری فرانسه


سانجو سامسون پس از پیروزی در اولین T20I مقابل استرالیا ، در مانوکا بیضی در کانبرا از تیم هند استقبال کرد. میهمان با برتری 11 برنده و برتری 1-0 در سری سه مسابقه T20I به برتری رسید. سامسون با استفاده از پلتفرم رسانه های اجتماعی توییتر ، از تیم هندی خواست تا “دو بازی T20I و چهار مسابقه آزمایشی باقی مانده” را ادامه دهند. توییت این بازیکن 26 ساله نوشت: “چه تیمی … چه مسابقه ای … چه برنده ای … بیایید ادامه دهیم”.

اخبار

تیم هند پس از اعزام به خفاش ، در مجموع 161 دوش برای از دست دادن هفت ویکت در 20 اوور ارسال کرد. افتتاح کننده KL Rahul با جمع آوری 51 اجرا در 40 زایمان ، بالاترین گلزن بود. سامسون در مدت اقامت کوتاه خود در چین ، چشمگیر به نظر می رسید و در یک توپ 15 توپه یک امتیاز و یک عدد شش گل بدست آورد.

با این حال ، ممکن است برای تیم هند رسیدن به 161 ممکن نباشد ، اگر یک توپ 23 توپه 44 راویندرا جیدجا نباشد. Jadeja پنج مرز و شش مرز را شکست ، تا به بازدید کنندگان کمک کند یک رقم رقابتی ارسال کنند ، که در یک مرحله دشوار به نظر می رسید.

تبلیغ شده

با این وجود بازیکن تمام عیار در ابتدای دوم نمی توانست زمین را پشت سر بگذارد ، پس از این که میچل استارک در فینال از بالای کلاه ایمنی خود عبور کرد. یوزوندرا چاهل ، جایگزین ضربه مغزی ، جایگزین شد و عملکرد برجسته ای را ارائه داد.

قبل از ارسال ارزان استیو اسمیت ، Chahal مسئولیت اخراج هارون فینچ ، کاپیتان استرالیایی را که خطرناک به نظر می رسید ، بر عهده داشت. این چرخنده پشتیبانی كیفیتی از پیسك بازوی چپ T Natarajan را دریافت كرد ، و این دو نفر از هر كدام سه ویكت را انتخاب كردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله