ATP می گوید رویدادهای گرم کردن استرالیا که توسط “چالش های جدید” رخ داده است


رویدادهای برتر گرند اسلم تنیس اوپن استرالیا روز چهارشنبه پس از آنکه برگزارکنندگان “چالش های جدید” پیرامون بازیکنانی را که در طی شیوع ویروس کرونا به کشور می رسند ، پرچم گذاری کردند ، مورد تردید قرار گرفتند. ATP در پیامی به بازیکنان گفت که ورودهایی که برای ماه دسامبر برنامه ریزی شده بودند اکنون نامشخص است و به طور بالقوه برنامه بسته شده ژانویه را مختل می کند. در شرایطی که بازیکنان با 14 روز قرنطینه روبرو هستند ، هرگونه تاخیر می تواند برگزاری مسابقات ATP Cup و سایر مسابقات را قبل از آغاز برنامه اوپن استرالیا در 18 ژانویه در ملبورن دشوار کند.

اخبار

پیام ATP که توسط شماره جهانی 193 لوکاس لاکو توئیت شده است ، می خواند: “در بحث و گفتگو با تنیس استرالیا طی 24 ساعت گذشته ، ما مطلع شده ایم که چالش های جدیدی در مورد تاریخ ورود قبلاً برنامه ریزی شده برای بازیکنان و اعضای تیم وجود دارد.”

ATP اضافه کرد: “ما درک می کنیم که در مورد شروع فصل 2021 عدم اطمینان وجود دارد و ما در تلاش هستیم تا جایی که ممکن است بهترین تقویم ممکن را ارائه دهیم.”

سفرهای بین المللی به استرالیا هنوز به شدت کنترل می شود و تمام ورود کنندگان خارج از کشور باید به مدت دو هفته قرنطینه کنند ، در حالی که ایالت های جداگانه نیز محدودیت های ویروس کرونا دارند.

همچنین مشخص نیست که آیا بازیکنان مجاز به تمرین در طول قرنطینه هستند یا خیر.

تنیس استرالیا روز دوشنبه پرچم گذاری شده است که برنامه های گرمایش را از سیدنی ، بریزبن ، پرت ، هوبارت ، آدلاید و کانبرا به ایالت ویکتوریا منتقل می کند تا از بسته شدن احتمالی مرزهای ایالتی جلوگیری کند.

اما دان اندروز ، نخست وزیر ایالت ویکتوریا گفت که این اقدام “کاری انجام نشده” است ، خصوصاً از آنجا که ملبورن اخیراً از یک قفل یک ماهه خارج شد.

تبلیغ شده

استرالیا در زمینه مهار این ویروس با داشتن بیش از 27،700 مورد و 907 مورد مرگ از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، نسبتاً موفق بوده است.

اما یک شیوع در استرالیای جنوبی ، که همسایه ویکتوریا است ، چهارشنبه باعث محاصره شش روزه شد زیرا مقامات عجله کردند تا یک خوشه را در آدلاید مهار کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله