Anirudh Thapa اولین گلزن هند در این فصل چون Chennaiyin Beat Jamshedpur 2-1


اعتصاب زودهنگام آنیرود تاپا همراه با پنالتی اسماعیل گونکالوز (26 اینچ) باعث شد تیم چنایین 2-0 برابر جامشدپور FC در سوپرلیگ هند (ISL) در تیلاک میدان گوا در روز سه شنبه پیروز شود. نریخوس والسکیس (37 ”) برنده چکمه طلایی فصل گذشته یک بازیکن را عقب کشید اما تعداد زیادی از خطاها تضمین کرد که اوون کویل ، رئیس جامشدپور ، فصل را با شکست مقابل تیمی که فصل گذشته مدیریت کرد ، آغاز کرد.

اخبار

Thapa بازی را با یک گل الکتریکی آغاز کرد و در همان دقیقه اول به گل رسید. رافائل کریولارو توپ را بدست آورد و گونکالوز را از جناح راست پیدا کرد.

عبور ضعیف او توسط هافبک به تور دروازه تبدیل شد ، و شادی و شکوه جشن او با پایان بازی مطابقت داشت.

چند دقیقه بعد مشخص شد که این بازی قرار است چه نوع بازی هایی باشد. پیتر هارتلی ، مدافع انگلیسی جامدشپور یک فرصت طلایی را برای تساوی تیمش در دقیقه 7 از دست داد و یک ضربه ایستگاهی را با اختلاف کم به بیرون زد.

سه دقیقه بعد ، گونكالوز خود را در مقابل متولی مخالف TP Rehenesh پیدا كرد اما نتوانست هدف را پیدا كند.

Lallianzuala Chhangte در دقیقه 20 فرصتی برای گلزنی از دست داد. اولین لمس او ، وقتی پاس عالی کریولارو را دریافت کرد ، توپ را دور کرد و تلاش بعدی توسط Rehenesh به عقب رانده شد.

اما او پنج دقیقه بعد جبران کرد و یک ضربه از آیزاک وانمالساوما وارد محوطه جریمه کرد و یک پنالتی گرفت. گونکالوز از روی نقطه خطا نکرد.

چنایین بلافاصله پس از گل دوم از طلسم سلطه برخوردار شد. با مصدومیت هارتلی ، به نظر می رسید دفاع تیم جامدپور برای گرفتن عکس در آنجا حضور دارد.

اما چهره ای آشنا ایده های متفاوتی داشت. در دقیقه 37 والسکیس با ضربه سر جکیچند سینگ از روی دروازه عبور کرد و با دستانی دست نشان داده واکنش نشان داد ، تقریباً انگار از هواداران تیم سابق خود عذرخواهی می کرد.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که نیمه اول نیمه تمام بود و هر دو تیم در ده دقیقه اول موقعیت هایی ایجاد کردند.

ژاکوب سیلوستر ، مهاجم چنایین ، بهترین های آنها را هدر داد و با عبور از بالای میله صلیب Chhangte را شلیک کرد. در انتهای دیگر ، جامدشپور فشار زیادی برای گل تساوی می زد.

تبلیغ شده

استفن ایزه باید در دقیقه 64 به خانه می رفت اما هدف را از دست داد در حالی که جکیچند نتوانست از خطای ویشال کیت دروازه بان چنایین استفاده کند.

جامدنپور در حالی که چنایین برای پیروزی در این بازی تلاش کرد ، خطاهای خود را جبران کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله