AKASH Chopra می گوید ، CSK باید “MS Dhoni” را آزاد کند اگر یک حراج Mega IPL برگزار شود


آکاش چوپرا ، کشتی گیر سابق هند ، گفته است که در صورت برگزاری حراج بزرگ قبل از دوره سال آینده لیگ برتر هند (IPL) ، چنای سوپر کینگ (CSK) نباید MS Dhoni را حفظ کند. چوپرا گفت که اگر CSK تصمیم بگیرد Dhoni را حفظ کند ، در این صورت آنها 15 کرور روپیه ضرر می کنند ، هزینه هایی که وی احساس می کند می تواند در جای دیگر استفاده شود. آدمکش سابق هند پیشنهاد کرده است که CSK باید Dhoni را به استخر حراج بفرستد و سپس از کارت Right To Match (RTM) برای خرید مجدد وی استفاده کند.

اخبار

با این کار ، Chennai Super Kings می تواند مقداری پس انداز کند و طرف می تواند یک تیم خوب را از ابتدا بسازد.

“من فکر می کنم CSK باید MS Dhoni را به حراج های بزرگ آزاد کند ، اگر یک حراج بزرگ برگزار شود ، شما سه سال در کنار آن بازیکن خواهید بود. اما آیا Dhoni برای مدت سه سال با شما خواهد ماند؟ من نمی گویم Dhoni را نگه ندارید ، او IPL بعدی را بازی خواهد کرد ، اما اگر او را به عنوان یک بازیکن حفظ شده نگه دارید اما باید 15 کرور روپیه پرداخت کنید ، “گفت: چوپرا در ویدئویی که در حساب فیس بوک خود منتشر کرده است.

“اگر دهونی سه سال با شما نماند و فقط در فصل 2021 بازی کند ، شما برای نسخه 2022 15 کرور روپیه دریافت خواهید کرد ، اما چگونه بازیکنی را پیدا می کنید که ارزش آن 15 کرور باشد؟ این مزیت یک حراج بزرگ ، اگر پول داشته باشید می توانید یک تیم بزرگ ایجاد کنید.

“اگر Dhoni را برای حراج های بزرگ آزاد کنید ، می توانید او را با کارت Right To Match انتخاب کنید و می توانید بازیکنان مناسب را با داشتن پول دلخواه در بچه گربه خود انتخاب کنید. از نظر CSK می توانید Dhoni را در حراج انتخاب کنید ، اگر آنها Dhoni را آزاد کنند و سپس او را در حراج بردارند ، برای آنها مفید خواهد بود “.

چوپرا همچنین گفت که از بین هشت حق رایانه موجود در IPL ، CSK واقعاً به یک حراج بزرگ نیاز دارد تا پیش از IPL سال آینده برگزار شود. در حال حاضر مشخص نیست که CSK به بازیکنانی که امسال برای آنها بازی کرده اند پایبند خواهد بود یا خیر.

شین واتسون قبلاً بازنشستگی خود را از هر نوع کریکت اعلام کرده است و در نتیجه او در عمل دیده نخواهد شد.

“CSK به یک حراج بزرگ احتیاج دارد ، طرف بازیکنان زیادی ندارد که بتواند آنها را حفظ کند. اگر می خواهید یک تیم را از ابتدا بسازید ، پس آیا حاضرید پول زیادی را برای افرادی مانند Faf du Plessis و Ambati Rayudu هزینه کنید؟ من فکر نکنید اگر CSK به بازیکنانی مانند Raina و Harbhajan بپردازد که تیم را از ابتدا بسازند ، “گفت چوپرا.

تبلیغ شده

CSK با 12 امتیاز از 14 مسابقه در رده هفتم جدول رده بندی IPL امسال قرار گرفت. این اولین بار بود که تیم تحت هدایت دهونی موفق به صعود به پلی آف نمی شد.

CSK در این فصل از خدمات Suresh Raina و Harbhajan Singh بی بهره بود زیرا هر دو از این رقابت ها انصراف دادند. CSK سه بار (2010 ، 2011 و 2018) عنوان IPL را به دست آورده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله