Ajinkya Rahane “Would Have Got A Place…”: ستاره سابق هند درباره نحوه باز شدن درب نهایی مسابقات جهانی آزمون برای جانبازان

تصویر فایل کهنه سرباز هندی آجینکیا راهانه© توییتر

بازگشت آجینکیا رهانه به تیم آزمایشی هند بزرگترین خبری بود که در روز سه‌شنبه از اعلام فهرست نهایی مسابقات قهرمانی جهان در مسابقات جهانی هند منتشر شد. هند دومین فینال WTC خود را در مقابل استرالیا در Oval لندن از 7 تا 11 ژوئن برگزار خواهد کرد. بازگشت رهانه پس از 15 ماه در خطوط قابل پیش بینی پس از مصدومیت شریاس ایر از کمر بود که او را از فینال بزرگ محروم کرد. ایر اخیراً برای درمان شکستگی‌های استرسی در ناحیه کمرش تحت عمل جراحی در بریتانیا قرار گرفت. عرفان پاتان، بازیکن سابق کریکت هند نیز بر این باور است که اجرای گذشته رهانه در شرایط خارج از کشور، نوید خوبی برای او خواهد بود.

عرفان پاتان در گفت‌وگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “اگر شریاس ایر آماده بود، رهانه نمی‌توانست در فینال WTC جایگاهی کسب کند. اما تا آنجا که به فرم فعلی مربوط می‌شود، او به نظر بسیار خوب است. فرمتی که او اکنون در آن بازی می کند کاملا متفاوت است اما عملکرد رهانه در زمین های خارجی همیشه خوب بوده و این به نفع او بوده است.

هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، با این حال، عقیده داشت که سوریاکومار یاداو نیز باید همراه با رهانه در تیم باقی می ماند زیرا SKY می تواند ضربات او را تسریع کند.

سوریا و رهانه را هم در تیم نگه می‌داشتم. به جای اکسار سوریا بازی می‌کردم چون قرار نیست با سه اسپینر در شرایط انگلیسی بازی کنی. در چنین شرایطی، حضور سوریا در تیم یک امتیاز اضافی می‌داد. مزیت برای ترکیب ضربه‌زنی است.»

تیم آزمایشی هند در فینال WTC: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌ال راهول، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران اشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، مهد. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدف اونادکات.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله