Ajinkya Rahane vs Ravichandran Ashwin Mind Games Spice Up CSK vs RR Contest In IPL 2023. تماشا کنید

تماشا کنید: Ajinkya Rahane vs Ravichandran Ashwin Mind Games Spice Up CSK vs RR Contest در IPL 2023

در حالی که آر اشوین در آستانه کاسه بازی است، آجینکیا راهانه از ویکت ها دور می شود.© توییتر

زندگی بدون کمی ادویه چیست؟ این به همه چیز طعم می بخشد، حتی اگر بازی کریکت باشد. و اگر در مسابقه ولتاژ بالا بین چنای سوپر کینگز و راجستان رویالز اتفاق بیفتد، هیچ چیز شبیه آن نیست. در مسابقه ای که روز چهارشنبه در استادیوم MA Chidambaram در چنای برگزار شد، دو کهنه سرباز هندی راویچندران اشوین و آجینکیا راهانه به بازی های ذهنی پرداختند. در حالی که در اور ششم مقابل CSK برای راجستان رویالز بولینگ می کرد، اشوین در آخرین لحظه پس از گام برداشتن در برابر آجینکیا راهانه روی توپ دوم متوقف شد. سپس، او بازگشت تا دوباره قدم های خود را بردارد.

حالا نوبت رهانه بود که جواب بدهد. در حالی که اشوین می خواست کاسه بازی کند، رهانه از ویکت ها فاصله گرفت. سپس روی سومین توپ اوور، رهانه به اشوین هم ضربه شش زد. با این حال، برای جالب‌تر کردن اوضاع، رهان در نهایت در 10thover به دست اشوین افتاد زیرا او در مقابل ویکت گیر افتاده بود.

تماشا کنید: Rahane vs Ashwin Mind Games Spice Up CSK vs RR Contest

با صحبت کردن در مورد این مسابقه، جاس باتلر در رویکرد خود دقیقاً ویرانگر نبود، اما با این حال نیم قرن هجدهم از دوران حرفه ای خود در IPL را مدیریت کرد زیرا راجستان رویالز در روز چهارشنبه در چنای، 175 برای 8 امتیاز مناسب را در مقابل چنای سوپر کینگز به ثبت رساند. در حالی که رویال ها پس از 15 اور 135 برای 4 بازی بودند، پنج اور آخر آنطور که انتظار می رفت بازدهی نداشت و تنها 40 ران اضافه شد و چهار ویکت در این روند از دست رفت.

Ravindra Jadeja (2/21 در 4 اور) طبق معمول روی سطحی تهدیدآمیز بود که به اسپینرها کمک کرد، حتی زمانی که باتلر در 36 توپ 52 خود سه شش ضربه بزرگ زد. او با دودوت پادیکال (38 توپ از 26 توپ)، که پس از مبارزاتش در مقابل پادشاهان پنجاب، به حالت اولیه خود بازگشته بود، یک جایگاه خوب در ویکت دوم 77 ران داشت.

در پایان، شیمرون هتمایر (30 توپ از 18 توپ) همیشه به عنوان یک تمام کننده تاثیرگذار بود در حالی که توشار دشپنده (2/37) تنها 8 ران در اور بیستم انجام داد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله