Ajinkya Rahane سریعترین پنجاه فصل را شکست و سرخپوستان بمبئی را با 7 ویکت شکست داد

آجینکیا راهان سریعترین نیم قرن IPL 2023 را شکست – فقط با 19 توپ – و روتوراج گایکواد با 40 شکست ناپذیری چنای سوپر کینگز را در روز شنبه در ورزشگاه وانخده به پیروزی هفت ویکتی مقابل هندی های بمبئی رساند. یک سرخپوست معمولی بمبئی تسلیم دومین شکست متوالی خود در همین مسابقه شد در حالی که CSK دومین برد خود را در تروت به ثبت رساند و به رده چهارم جدول امتیازی رفت در حالی که برنده پنج بار در رده هشتم باقی ماند.

رحانه 34 ساله در لیگ برتر فوتبال چنای برای سوپر کینگز بازی کرد و یکی از وحشیانه‌ترین ضربه‌ها را در این رقابت به ارمغان آورد و از میان 27 توپ، 61 توپ را با هفت توپ چهار و سه شش و در حالی که سریع‌ترین پنجاه توپ لیگ را به ثبت رساند. امسال.

ضربه رهاانه و ضربه گاکواد، همراه با تلاش دو نفره چنای از راویندرا جادجا و میچل سانتنر که قبلاً پنج ویکت مشترک داشتند، به پیروزی CSK بر رقبای سرسخت هندی های بمبئی دامن زد.

CSK با امتیاز 159/3 در 18.1 اور به پایان رسید و 158 را تعقیب کرد و با 11 توپ باقی مانده پیروز شد.

رهانه 23 دوش با ارشد خان برای چهار مرز و شش دوش در اوور چهارم جمع آوری کرد در حالی که اسلحه جوان CSK، گایکواد، با خوشحالی روی صندلی عقب نشست.

رهانه واقعاً در استادیوم وانخده “زمین خانگی” خود به خانه نگاه می کرد و ضربات لذت بخشی را انجام داد که فرمان چنای سوپر کینگز را در بازی تایید کرد.

رهان و گایکواد در اولین اور تعقیب CSK با دوون کانوی که یکی از آنها را روی ویکت های خود از جیسون بهرندورف بازی می کرد، با هم آمدند. آنها 82 ران برای ویکت دوم اضافه کردند قبل از اینکه رهانه در اوور هشتم توسط سوریاکومار یاداو از پیوش چاولا گرفتار شود.

با ضربه رعد اسا رحانه در اوج و CSK که معادله را تا 10 اوور تقریباً به یک توپ پایین آورد، گایکواد از آزادی در ساخت اینینگ های خود لذت برد. بازکننده راست دست، چهار ضربه اول خود را تنها در تحویل 20 و در اوور دهم زمانی که CSK به مرز 100 ران نزدیک شده بود، زد.

گایکواد 40 ران از 36 توپ با دو چهار و شش توپ به دست آورد و 43 ران برای ویکت سوم با شیوام دوبه (28) و 34 ران دیگر با آمباتی رایودو (20 توپ خارج نشده) اضافه کرد تا CSK از خط خارج شود.

پیش از این، Jadeja (4-0-20-3) و Santner (4-0-28-2) پنج ویکت را به اشتراک گذاشتند تا در حالی که سرخپوستان بمبئی تا 157 بر 8 شکست خوردند، چنای سوپر کینگز را هدایت کردند.

این زوج پس از اینکه تیم میزبان در پاورپلی به امتیاز 61 بر یک رسیدند، پیشروی بمبئی را متوقف کردند، در حالی که مبارزه MI در برابر اسپینرهای CSK که غیبت دیپاک چهار بازیکن اعتصابی را جبران کردند، شدید شد.

دریانورد هند و CSK خیلی از بهترین ها به نظر می رسید و حتی برای تکمیل اولین پست خود تلاش کرد، پستی که زمین را ترک کرد.

سکوی افتتاحیه 38 ران بین کاپیتان روهیت شارما (21 توپ از 12 توپ) و ایشان کیشان (32) بهترین همکاری برای بمبئی بود، در حالی که مبارزه سوریاکومار یاداو ادامه داشت و ضربه‌زنان جوان دوباره شکست خوردند.

روهیت شش ضربه اول بازی را از توشار دشپنده زد (3-0-31-2) اما بازیکن محلی که برای CSK بازی می کرد، آخرین خنده را گرفت و کاپیتان MI را به لرزه درآورد و از یک تحویل فوق العاده که خط خود را نگه داشت تا به توپ سقوط کرد. خاموش و کنده وسط در حالی که خمیر به نظر می رسد آن را در میدویک بازی کند.

با شروعی قدرتمند، بمبئی در موقعیت خوبی به نظر می رسید که برای یک مجموع بزرگ راه اندازی کند، اما در عوض، در 10 اور به 84/5 سقوط کرد، و تنها برای 23 دویدن در 24 توپ، چهار ویکت را از دست داد و Jadeja و Santner باعث آسیب شدند.

کیشان شروعی سریع داشت، اما جادجا او را در اوور هفتم در طولانی مدت گرفتار کرد. سوریاکومار زمانی که MS Dhoni تماس درست DRS را انجام داد و در اوور هشتم، با خمیر در تلاش بود تا زایمان را با زاویه به سمت پایین ساق پا از سانتنر رد کند، گیج شد.

داور که آن را واید خطاب کرده بود، مجبور شد تصمیم خود را لغو کند، زیرا بازی های تکراری نشان می داد که توپ قبل از اینکه در دستکش دونی قرار بگیرد، دستکش های سوریاکومار را تکان داد.

لغزش بمبئی در حالی ادامه یافت که گرین (12) ضربه محکمی به جادجا زد و او یک ضربه تیز را گرفت.

ارشد خان در 10 اور از سانتنر از بازی خارج شد.

با افزایش فشار، تریستان استابز (5) در اور شانزدهم از بین رفت زیرا سیساندا ماگالا از آفریقای جنوبی اولین ویکت خود را در IPL برای CSK به دست آورد.

با این حال، کمک های حیاتی تیم دیوید (31 توپ از 22 توپ) و هریتیک شوکین (18 توپ بیرون) باعث شد بمبئی از 150 دوندگی عبور کند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله