Ajinkya Rahane از MS Dhoni پیشی گرفت و در اولین بازی برای فرانچایز به سوپراستارهای CSK در لیست نخبگان می پیوندد.

آجینکیا راهانه با ارائه یکی از بهترین عملکردهای خود در تاریخ لیگ برتر هند (IPL)، سریعترین نیم قرن فصل 2023 را مورد انتقاد قرار داد و در اولین بازی خود برای چنای سوپر کینگز (CSK) تنها با 19 توپ به نقطه عطف رسید. ضربه رهانه به تیم سابقش هندی بمبئی در زمین “خانه” او، وانکهده وارد شد. در این روند، باتر کهنه کار به ثبت یک نقطه عطف تاریخی ادامه داد و از کاپیتان امتیاز امتیاز MS Dhoni در لیست نخبگان گذشت.

رهانه، از نظر گلزنی سریع ترین نیم قرن برای CSK، به طور مشترک با معین علی، بازیکن همه کاره، در جایگاه دوم قرار گرفت، که به جای او در یازدهم بازی به دست آورد. این لیست توسط “چینا تالا” سورش راینا هدایت می شود که رکورد سریع ترین گلزنی در نیم قرن برای CSK را در 16 توپ دارد.

پنجاه توپ 19 رهانه باعث شد که او در لیست از ثونی پیشی بگیرد. “Thala” در سال 2012 یک توپ 20 نیم قرنی برای CSK به ثمر رسانده بود.

سریعترین دهه پنجاه برای CSK در تاریخ IPL:

  1. 16 – سورش راینا vs PBKS در سال 2014
  2. 19: معین علی در برابر RR در سال 2022
  3. 19 – آجینکیا راهانه مقابل MI در سال 2023
  4. 20 – MS Dhoni vs MI در سال 2012

رحانه درباره عملکرد خود پس از بازی گفت: “من همیشه از بازی در وانخده لذت می برم. من هرگز در اینجا تست بازی نکرده ام. دوست دارم اینجا تست بازی کنم.”

این بازیکن کهنه کار قرار نبود بازی را برای CSK شروع کند اما یک مسمومیت غذایی آشکار به معین علی این فرصت را به او داد. “هنوز راه طولانی برای رفتن وجود دارد. امروز در مورد جایگاهم در یازدهم مطمئن نبودم. من درست قبل از بازی متوجه شدم، برای من این است که یک بازی را در یک زمان انجام دهم و در لحظه بمانم.”

“هر چیزی می تواند رخ دهد. امروز از بازی خودم مطمئن نبودم. برای من هرگز تسلیم نخواهم شد. این در مورد بازی با لذت و اشتیاق است.

“هر قالبی که بازی می کنم، به جای اینکه به آینده فکر کنم، (چیزهایی) که در دست من نیست، در کنترل من نیست، این است که هر بار بهترین عملکردم را بدهم و هر بار بهترین باشم تا حد امکان مثبت باشد و هر زمان که فرصتی پیدا کنم باید برای آن آماده باشم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله