AITA اردوی ملی را برای بازیکنان نخبه به تعویق انداخت

AITA اردوی ملی را برای بازیکنان نخبه به تعویق انداخت

قرار بود اردوی 21 روزه برنامه ریزی شده از 30 نوامبر آغاز شود.© خبرگزاری فرانسه


انجمن تنیس تمام هند (AITA) اردوی ملی را که برای بازیکنان نخبه این کشور در نظر گرفته بود به دلیل افزایش اخیر موارد COVID-19 در پایتخت ملی از 30 نوامبر به تعویق انداخت. تعداد دهلیان در روز چهارشنبه از مرز پنج لک عبور کرد و هزاران مورد تازه در چند روز گذشته اضافه شد. پایتخت ملی همچنین رکورد 134 مرگ را در روز چهارشنبه گزارش کرد. AITA طرحی را برای 20 بازیکن برتر نخبه مردان و زنان برای اردو در نظر گرفته بود که قرار بود با یک قهرمانی ملی در قالب یک نفره در میان بازیکنان جمع شده در یک محیط زیست ایمن به اوج برسد.

اخبار

قرار بود اردوی 21 روزه برنامه ریزی شده برای بازیکنان مردان از 30 نوامبر آغاز شود و قرار بود از 4 ژانویه اردوی زنان برگزار شود.

دبیرکل AITA ، آنیل ذوپار ، رئیس DLTA ، روهیت راجپال و رئیس جمهور پیشین AITA ، آنیل خانا ، جلسه ای داشتند تا اوضاع را ارزیابی کنند و تصمیم به تعویق اردوگاه گرفتند.

زایشان علی ، مربی جام دیویس هند ، حتی پنج روز را در DLTA به سر برد و اردو را برپا كرد و نظارت بر تمهیدات لازم را بر عهده گرفت ، اما پس از شروع پرونده ها در دهلی ، دوباره به بنگلور پرواز كرد.

دهوپار به PTI گفت: “کارمندان DLTA و AITA به هم ریخته اند. زندگی مهم است ، بنابراین تصمیم گرفتیم اردو را به تعویق بیندازیم. ما برای آن آماده بودیم ، سیستمی با زیرساخت های مناسب ایجاد شد اما متأسفانه ما اردو را به تعویق می اندازیم.” .

“دوپار” اضافه کرد: “ما برای بازگشت به حالت عادی منتظر خواهیم بود. هر زمان که بازیکنان برای مسافرت راحت باشند ، دوباره برنامه ریزی می کنیم. خواهیم دید که آیا می توانیم از همان نظم (مردان ، پسران ، دختران) یا پیروی از ترتیب را دنبال کنیم” یا اینکه ترتیب را تغییر دهیم.

تبلیغ شده

این مقام آیتا همچنین گفت که همه بازیکنانی که به مسافرت نمی روند توافق کرده اند که به اردو بپیوندند.

بازیکنان برتر مردان هند ، Prajnesh Gunneswaran و Ramkumar Ramanathan ، در حالی که Sumit Nagal برای مدت طولانی در آلمان به سر می برد در تور ATP Challenger تور شرکت می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله