Adar Poonawalla از موسسه سرم در میان 6 “آسیایی سال” نامگذاری شده است: گزارش

Adar Poonawalla از موسسه سرم به عنوان 1 از 6

Adar Poonawalla مدیر عامل بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان موسسه سرم هند است

سنگاپور:

آدار پوناوالا ، مدیر اجرایی بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، م Instituteسسه سرم هند ، در میان شش نفری است که روزنامه معتبر سنگاپور ، The Straits Times ، به دلیل فعالیت در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 ، “آسیایی سال” را معرفی کرد.

م Instituteسسه سرم هند مستقر در پون (SII) برای ساخت واکسن COVID-19 ، ‘Covidshield’ ، با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی انگلیس-سوئد AstraZeneca همکاری کرده است و در حال انجام آزمایشات در هند است.

پنج نفر دیگر که در این لیست ذکر شده اند ، محقق چینی ژانگ یونگ ژن است که تیمی را تهیه کرد که اولین ژنوم کامل Sars-CoV-2 ، ویروسی را که باعث شیوع همه گیری شده است ، نقشه برداری و منتشر کرد ، سرلشکر چین چن وی ، دکتر ریویچی ژاپن موریشیتا و پروفسور سنگاپور Ooi Eng Eong ، که در صف مقدم تولید واکسن علیه ویروس هستند ، و تاجر کره جنوبی Seo Jung-jin که شرکت تولید و توزیع واکسن ها و سایر درمان های Covid-19 را به دنیا امکان پذیر می کند .

این روزنامه می گوید ، آنها در مجموع به عنوان “ویروس شکن” نامیده می شوند ، آنها قهرمانانی از یک نوع هستند ، که خود را وقف عامل اصلی حل بیماری همه گیر ویروس کرونا کرده اند.

در این جایزه آمده است: “Sars-CoV-2 ، ویروسی که مرگ و سختی را برای بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره جهان به ارمغان آورده است ، در” The Virus Busters “رام کننده خود را ملاقات می کند.”

“ما از شجاعت ، مراقبت ، تعهد و خلاقیت شما استقبال می کنیم. در این ساعت پر از خطر ، شما نمادی از امید برای آسیا ، در واقع جهان هستید.”

موسسه سرم توسط پدر ساروس پونوالا ، پدر آدار پونوالا در سال 1966 تاسیس شد.

Adar Poonawalla در سال 2001 به م Instituteسسه سرم هند پیوست و با کنترل کامل عملیات روزمره این شرکت در سال 2011 مدیرعامل م Instituteسسه سرم شد.

آقای پوناوالا گفت که وی 250 میلیون دلار از ثروت خانواده خود صرف افزایش ظرفیت تولید موسسه خود کرده است.

آقای پونوالا ، 39 ساله ، كه متعهد شده است كه واكسن های COVID-19 شركت وی به تأمین كشورهای با درآمد پایین و متوسط ​​كمك می كند ، گفت: “من تصمیم گرفتم همه چیز را تمام كنم.”

آقای پوناوالا گفت که موسسه وی به کشورهای فقیرتر در دستیابی به واکسن کمک می کند.

اخبار

استریت تایمز ، جریان اصلی جریان روزانه سنگاپور ، گفت: در تصویر بزرگ پایان دادن به همه گیری ، مشترک بودن هدف مهم است.

آسیایی های سال Straits Times در سال ، و همچنین تعداد زیادی از افراد دیگر در زمینه های خود ، پیشگام بوده اند. وقتی پایانی به چشم خواهد آمد ، بخش عمده ای از آن به دلیل این افراد نخواهد بود که – بدون هیاهو و هیاهو – خود را متعهد به کار هوشیارانه و بسیار ضروری برای تهیه یک برنامه خروج از بحران ، برای بشریت کرده اند.

“هیچ روزی نبوده است که همه گیر همه خبر نشود. سردبیران استریت تایمز احساس کردند امسال دریافت کنندگان مستحق بیشتر از افرادی که با بزرگترین چالش بهداشت آسیا روبرو شده اند ، پیشگامانه و بهاگیشری گارکار ، سردبیر خارجی استریت تایمز ، شنبه گفت که تلاش های شجاعانه برای جلوگیری از خسارت بیشتر ویروس بسیار مسری.

خانم گره کار گفت: “در سالی که با آرزوی بازنشانی های بزرگ در حال پایان است … ویروس گیران آسیا چهره امید در افق هستند.”

بین آنها ، دریافت کنندگان جایزه 2020 کل مسیر پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 را ثبت می کنند.

در تصمیم گیری برای بزرگداشت The Virus Busters ، سردبیران Straits Times کسانی را در نظر داشتند که به هر طریقی یا این روش ، فرآیند پیچیده و چند مرحله ای را برای جلوگیری از ابتلا به بیماری مهلک در بسیاری از افراد در سراسر جهان در کمترین زمان ممکن فراهم کرده اند. ممکن

وارن فرناندز ، مدیر مسئول سنگاپور هولدینگ گفت: “هر ساله ، سردبیران ST به دنبال شخص ، تیم یا سازمانی می روند که نه تنها خبر را تهیه یا شکل داده باشد ، بلکه به کمک مثبت آسیا در این روند کمک کند.” انگلیسی / مالایی / گروه رسانه ای تامیل و سردبیر Straits Times.

“امسال ، ما به طور طبیعی به افراد درگیر در مبارزه با Covid-19 نگاه کردیم ، که در عناوین اصلی تسلط دارد. ما بحث طولانی و سختی را انجام دادیم ، اما سرانجام در مورد گروهی توافق کردیم که بیشترین تلاش را برای کمک به یافتن پاسخ به بحران ناشی از ویروس. “

“آنها گروه متفاوتی هستند كه تلاشهای جمعی آنها جستجوی واكسن ها را به جلو سوق داده است ، و این اجازه را می دهد كه این موارد فوراً كشف و تحویل داده شود كه قبلاً هرگز تلاش و مشاهده نشده است. تعهد و اقدامات آنها به نجات جان مردم كمك كرده و به مردم سراسر آسیا امید می بخشد وارن فرناندز گفت.

(به غیر از عنوان ، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک خبر مشترک منتشر شده است.)