AB De Villiers از “دختر بچه زیبا” استقبال می کند ، عکس شایان ستایش را به اشتراک می گذارد

AB de Villiers به ​​همراه همسر و دختر تازه به دنیا آمده در عکسی که در اینستاگرام منتشر شده است© اینستاگرام


کریکت کریکت آفریقای جنوبی ، AB de Villiers ، برای استقبال از جدیدترین اعضای خانواده اش ، به اینستاگرام رفت. وی فاش کرد که همسرش دانیل در 11 نوامبر سال 2020 دختر اولشان را به دنیا آورده است و او را ینته ویلیر نامیده اند. wicketkeeper-batsman اخیراً در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) با سلطنت Challengers Bangalore (RCB) حضور داشت. او با مراجعه به شبکه های اجتماعی ، تصویری با همسرش و ینته منتشر کرد. او این جمله را چنین عنوان کرد: “در تاریخ 11-11-2020 ، ما از یک دختر بچه زیبا به دنیا Yente de Villiers استقبال کردیم ، شما علاوه بر خانواده ما و چنین نعمتی هستید. ما بیش از اندازه شما را سپاسگزاریم! Dankie اینجا “.

اخبار

دی ویلیرز و دانیل پس از مدتها ازدواج با یکدیگر در مارس 2013 ازدواج کردند. در سال 2015 ، آنها از اولین فرزندشان استقبال کردند. آبراهام دو ویلیر. در سال 2017 ، پسر دوم آنها جان دو ویلیرز به دنیا آمد.

در امارات در IPL 2020 ، De Villiers و RCB مرحله لیگ را در مکان چهارم به پایان رساندند و در Eliminator به SunRisers Hyderabad (SRH) باختند. او 15 مسابقه انجام داد و 454 دوش با ضربات 158.74 به ثمر رساند. او همچنین پنج نیم قرن را به شدت مورد انتقاد قرار داد. شمارش مرزهای او شامل 33 چهار و 23 شش نفر بود.

او از مسابقات Big Bash League (BBL) 2020 انصراف داد و در حال حاضر مدتی را با خانواده اش سپری خواهد کرد.

تبلیغ شده

دی ویلیرز پس از اعلام بازنشستگی از همه نوع کریکت بین المللی در سال 2018 سعی در بازگشت داشت و اخیراً در سال 2020 اعلام کرد که می خواهد برای جام جهانی T20 بازگردد که اکنون به تعویق افتاده است.

جالب خواهد بود که ببینیم آیا این بازیکن 36 ساله در آینده دوباره نماینده کشورش است یا خیر.

مباحث ذکر شده در این مقاله