“8 تا 9 ماه برای تصمیم گیری فرصت دارید”: MS Dhoni به گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا بعد از IPL 2023 بازنشسته می شود پایان داد

CSK به رهبری MS Dhoni روز سه‌شنبه وارد دهمین فینال IPL با رکورد طولانی شد.© BCCI

MS Dhoni در نهایت به همه گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا IPL 2023 نیاز دوران بازیگری او خواهد بود پاسخ داد. پس از هدایت چنای سوپر کینگز محبوبش به رکورد دهمین فینال IPL با پیروزی بر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در روز پنجشنبه در چنای، از ثونی یک سوال واضح توسط هارشا بوگل، مفسر مشهور پرسیده شد. “آیا دوباره اینجا در Chepauk بازی می کنی؟” از Dhoni پرسیده شد. دونی پاسخ مستقیمی به آن نداد، اما کاملاً روشن کرد که بلافاصله پس از پایان IPL در مورد حرفه خود تصمیم نخواهد گرفت.

“نمی‌دانم. من هشت یا نه ماه فرصت دارم تا تصمیم بگیرم. حراج کوچک حدود دسامبر برگزار می‌شود، پس چرا همین الان باید آن سردرگمی را بگیرم. من زمان کافی برای تصمیم‌گیری دارم. من همیشه برای CSK حاضر خواهم بود، چه باشد. در فرم بازی یا نشستن در جایی بیرون.”

“صادقانه بگویم که این هزینه سنگینی می‌برد. من تقریباً چهار ماه است که از فرم خارج شده‌ام. 31 ژانویه زمانی بود که کارم را تمام کردم و از 2 تا 3 مارس شروع به تمرین کردم. خیلی طول می‌کشد، اما زمان کافی برای انجام این کار دارم. تصميم گرفتن.”

چنای سوپر کینگز غول‌های سرسخت گجرات را با 15 دوش روی سطحی چسبنده رام کرد تا وارد دهمین فینال IPL خود در روز سه‌شنبه شود و ثبات قابل توجه خود را در مسابقات افزایش دهد. پس از اینکه هاردیک پاندیا تصمیم گرفت به کاسه بپردازد، CSK به خوبی توانست در یک زمین آهسته در مرحله مقدماتی 1 به 172 برای 7 برسد. با توجه به شرایط، معلوم شد که این بازی بسیار بیشتر از یک مجموع رقابتی بود زیرا گجرات تایتان‌ها یک روز تعطیلی نادر را داشتند که با 157 بازی در 20 اور به پایان رسید. رشید خان با 16 توپ 30 در پایان هواداران CSK را عصبی کرد اما این برای تایتان ها کافی نبود.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی یک ضربه دیگر برای دومین فینال متوالی در مرحله مقدماتی 2 در روز جمعه به دست خواهد آورد.

MS Dhoni، تاکتیک‌دان چیره دست CSK، بهترین استفاده را از مزیت خانگی برد تا چهار قهرمان دوره را در 14 دوره به دهمین فینال برساند. CSK در نسخه های 2016 و 2017 شرکت نکرد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله