6،6،6 – ویجی شانکار شاردول تاکور را به پاک کننده ها در IPL 2023 می برد.

احمدآباد:

سای سودارسان، بازیکن جوان گجرات تایتان و ویجی شانکار که درگذشته شکوفا شده است، نشانه‌ای از آنچه در IPL در حال انجام است، نشان دادند، با این دو نفر که نیم قرن فوق‌العاده را پشت سر گذاشتند تا قهرمانان مدافع را به 204 بر چهار در برابر کلکته نایت رایدرز در روز یکشنبه در اینجا برسانند. سودارسان که در مسابقه قبلی 62 توپ شکست ناپذیر را مقابل دهلی کپیتالز به ثمر رسانده بود، 53 توپ از 38 توپ زد، با سه مرز و دو ماکزیمم گلزنی کرد، در حالی که شانکار تنها 24 توپ گرفت تا 63 توپ شکست ناپذیر را به ثمر برساند، که با چهار مرز و پنج شش توپ تزئین شده بود. همانطور که تایتان ها که توسط رشید خان در غیاب هاردیک پاندیا ناخوش رهبری می شدند در استادیوم نارندرا مودی یونجه درست کردند.

شوبمن گیل جوان نیز به مهمانی آمد و امتیاز 39 را به ثمر رساند و قبل از اینکه توسط سونیل نارین، اسپینر هند غربی اخراج شود، با سودارسان شراکتی 67 ران کرد.

بلوغ گیل و سودارسان پس از خروج زودهنگام بازکننده، وریدیمن ساها، توسط نارین تنها برای 17 ران (17 توپ) اخراج شد، به تیم کمک کرد تا بر شکست اولیه غلبه کند و مجموع را به 100 ران برساند بدون اینکه ویکت دیگری از دست بدهد.

ایستادن نیم قرنی این زوج پایه و اساس را گذاشت و تا زمانی که گیل رفت و یک تحویل طولانی از نارین را در اوور دوازدهم به طول انجامید، او تایتان ها را به خوبی در مسیر قرار داده بود.

سودارسان چپ دست از لحظه ای که به چین در سقوط ساها رسید شکوفا شد. او مدام دوش های مفید را انجام می داد، از جمله یک شش، زیرا این جفت تیک تاک تخته امتیاز را حفظ می کرد.

بهترین بخش در مورد شراکت این بود که این زوج به اعتصاب می چرخیدند، و در اولین فرصت تک نفره می گرفتند تا مخالفان را در حالت تندرو نگه دارند.

اخراج گیل، که ضربه بزرگی بود، آبیناو منوهر را به ارمغان آورد که در اوور سیزدهم، سه مرز متوالی از اومش یاداو را غارت کرد. اما سویاش شارما، نوجوان دهلی، 14 ران کوتاه او را به پایان رساند، و او شکاف بین خفاش و پد را شکست تا خمیر را از بین ببرد.

پیش از این، تایتان ها که برای سومین برد متوالی خود در IPL در این فصل به ثمر می رسند، شروعی آرام داشتند و اومش و لاکی فرگوسن سرعت و جهش خوبی داشتند.

با این حال، ساها در اوایل نشان داد که می‌خواهد ریسک کند، زمانی که در اوور دوم از شردول تاکور تلاش کرد تا یک تحویل رو به رشد را از بین ببرد، اما در سکته دیر بود زیرا توپ کلاه ایمنی را تکان داد و بالای سر دروازه‌بان پرواز کرد تا توپ را بالا بیاورد. اولین مرز برای GT.

با این حال، خط آزاردهنده اومش، حتی اگر او در مجاورت 135-138 بولینگ بازی کرد، همچنان هم گیل و هم ساها را به دردسر انداخت و آنها را از اجرای ضربات طبیعی خود در پاورپلی باز داشت. اومش مدام تحویل‌های کوتاه و بلند خود را مخلوط می‌کرد تا باترها حدس بزنند.

در حالی که این زوج به سرعت خود را با سرعت خام فرگوسن، که اولین توپ گیر در اوور چهارم بود و به طور پیوسته 150+ را ثبت می کرد، تطبیق دادند، گل زدن به او دشوار بود. اما همه چیز با رسیدن شانکار به سمت چین تغییر کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله