5 Sixes In 5 Ball – رینکو سینگ برنده آخرین مهیج برای کلکته نایت رایدر در مقابل تایتان گجرات

رینکو سینگ در حال فعالیت برای KKR در طول IPL 2023© BCCI

رینکو سینگ در پنج توپ پایانی مسابقه، در حالی که کلکته نایت رایدرز روز یکشنبه یک پیروزی هیجان انگیز سه ویکتی را مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به پایان رساند، به ثمر رساند. با 29 ران مورد نیاز در فینال، Umesh Yadav یک تک آهنگ زد تا رینکو در برابر یاش دایال، بول‌باز سریع، ضربه بزند. سه تحویل بعدی همه پرتاب‌های کامل بودند و رینکو در فرستادن آنها به گوشه‌های مختلف زمین هیچ اشتباهی نکرد. در حالی که 10 دوش تا پایان بازی باقی مانده بود، دایال توپی با طول کندتر به زمین زد، اما با سرنوشت مشابهی روبرو شد. توپ پایانی مسابقه یک بار دیگر یک توپ کندتر بود و رینکو بلافاصله پس از تماس با آن متوجه شد که توپ در میان جمعیت حرکت می کند.

برای گجرات تایتان ها، رشید خان از جلو رهبری کرد و با ارقام چشمگیر 3 برای 37 بازگشت، در حالی که آلزاری جوزف (27/2) دو ویکت را انتخاب کرد، اما تمام تلاش آنها بی نتیجه ماند.

ونکاتش ایر 83 توپ از 40 توپ برای KKR به دست آورد در حالی که کاپیتان نیتیش رانا یک ضربه خوب 29 توپی 45 ران انجام داد.

پیش از این، GT با انتخاب خفاش، سوار بر سای سودارسان و ویجی شانکار پنجاه ساله شد تا یک ماموت 204 چهار نفره را پست کند. هاردیک پاندیا به دلیل ناخوشی بازی را از دست داد و به جای او رشید GT را رهبری کرد.

سودارسان 53 توپ 38 را به ثمر رساند در حالی که شانکار تنها 24 توپ 63 توپ شکست ناپذیر را به ثمر رساند.

علاوه بر سودارسان و شانکار، بازکننده شوبمن گیل 39 بازی کرد.

برای KKR، سونیل نارین با دادن 33 ران، سه ویکت به دست آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله