5 نکته در مورد کارآفرین فناوری که توسط Hindenburg مورد هدف قرار گرفته است

جک دورسی: 5 امتیاز در مورد کارآفرین فناوری که توسط هیندنبورگ مورد هدف قرار گرفته است

جک دورسی بیشتر ثروت شخصی خود را در بلاک بسته است.

جک دورسی: آخرین گزارش ادعا می‌کند که نشان می‌دهد برنامه نقدی Block احتمالاً در حال تسهیل کلاهبردارانی است که از برنامه‌های محرک دولتی در طول همه‌گیری COVID-19 استفاده می‌کنند.

در اینجا 5 امتیاز در مورد جک دورسی وجود دارد:

  1. جک دورسی در 19 نوامبر 1976 در میسوری به دنیا آمد. مطابق با بریتانیکااو قبل از نقل مکان به سانفرانسیسکو در سال 1999 در دانشگاه نیویورک تحصیل کرد و در آنجا شرکتی را تأسیس کرد که از اینترنت برای ارسال پیک ها و وسایل نقلیه اضطراری و همچنین تاکسی ها استفاده می کرد.

  2. آقای دورسی در سال 2006 به همراه ایوان ویلیامز، بیز استون و نوآ گلس توییتر را تأسیس کرد و تا سال 2008 مدیرعامل بود. او در سال 2015 بازگشت و تا نوامبر 2021 مدیر عامل وب سایت میکروبلاگینگ بود. آقای دورسی از سمت رئیس توییتر استعفا داد و گفت: تا حدی، اینکه یک شرکت “بنیانگذار” بودن “به شدت محدود کننده و یک نقطه شکست بود.” او در ماه می 2022 از هیئت مدیره کنار رفت.

  3. در سال 2009، آقای دورسی همچنین Block (که قبلاً به عنوان Square شناخته می‌شد) را با جیم مک‌کلوی تأسیس کرد و سپس آن را در سال 2015 عمومی کرد. این شرکت فناوری تراکنش‌های مالی را انجام می‌دهد، از پرداخت‌ها گرفته تا بازرگانان و پرداخت‌های بین افراد. این شرکت همچنین سیستم های نقطه فروش و اپلیکیشنی را ارائه می دهد که به افراد امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال را می دهد.

  4. آقای دورسی بیشتر ثروت شخصی خود را در بلاک بسته است. بر اساس شاخص ثروت بلومبرگ، تخمین زده می شود که سهام آقای دورسی در این شرکت 3 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش موقعیت او در توییتر 388 میلیون دلار است.

  5. مطابق با فوربسآقای دورسی قبل از اینکه به سمت فناوری گرایش پیدا کند، یک ماساژور معتبر نیز بود و در طراحی مد فعالیت داشت. در سال 2016، او تقریباً یک سوم از سهام توییتر خود را به کارمندان داد. در سال 2020، او حتی قول داد یک میلیارد دلار – سپس 28٪ از دارایی خالص خود – را از طریق هدایایی از سهام بلوک خود برای کمک به بیماری کووید و سایر موارد اختصاص دهد.