5 نکته درباره پرامود موتالیک، رئیس Shree Ram Sene

انتخابات 2023 کارناتاکا: 5 نکته درباره پرامود موتالیک، رئیس شری رام سن

پرامود موتالیک رئیس گروه جناح راست شری رام سن است

انتخابات مجمع کارناتاکا قرار است در 10 می در یک مرحله برگزار شود. نتایج در 13 مه اعلام خواهد شد. ایالت جنوبی در حال حاضر توسط BJP اداره می شود که پس از فروپاشی اتحاد سکولار کنگره و جاناتا دال در سال 2019 به قدرت رسید. اکنون، کارناتاکا قرار است شاهد درگیری سه گوشه بین BJP باشد. ، کنگره، و JD(S) در انتخابات مجلس آینده. علاوه بر نامزدهای معرفی شده توسط این سه حزب، برخی از مستقل‌ها نیز از جمله Pramod Muthalik، رئیس جنجالی Shree Ram Sene، در مناقشه خواهند بود.

در اینجا پنج نکته در مورد پرامود موتالیک وجود دارد:

  • پرامود موتالیک رئیس گروه جناح راست شری رام سن است. در سال 2014، او ماه‌ها قبل از انتخابات سراسری به BJP در کارناتاکا پیوست، اما در عرض چند ساعت پس از اینکه حزب مرکزی عضویت او را رد کرد، برکنار شد.
  • پرامود موتالیک، شخصیتی جنجالی، در حمله سال 2009 به زنان در یک میخانه مانگالور متهم شد. او به همراه همه متهمان دیگر در سال 2018 تبرئه شد. او یک بار نیز کمپینی را علیه جشن های روز ولنتاین رهبری کرد.
  • در آگوست 2014، پرامود موتالیک و همکارانش از ورود به گوا منع شدند تا از برهم زدن آرامش در ایالت جلوگیری کنند.
  • پرامود موتالیک اعلام کرده است که به عنوان کاندیدای مستقل از کرسی کارکالا در انتخابات مجلس کارناتاکا در سال 2023 شرکت خواهد کرد. آقای موتالیک با وزیر انرژی کارناتاکا و BJP MLA V Sunil Kumar، که نماینده حوزه انتخابیه Karkala در منطقه Udupi، یک پایگاه BJP است، روبرو خواهد شد.
  • پرامود موتالیک اخیراً با وعده اشتغال و امنیت به مردان جوان هندو در صورت فریب دختران مسلمان در پاسخ به «استثمار شدن دختران هندو به نام «جهاد عشق»، دوباره جنجال برانگیخت.