5 حقیقت در مورد مدیر عامل جدید استارباکس با منشاء هندی، لاکسمن ناراسیمهان

5 حقیقت در مورد مدیر عامل جدید استارباکس با منشاء هندی، لاکسمن ناراسیمهان

لاکسمن نراسیمهان در 20 مارس مسئولیت خود را آغاز کرد (پرونده)

لاکسمن ناراسیمهان هندی الاصل به عنوان مدیر اجرایی جدید غول جهانی قهوه استارباکس مسئولیت را بر عهده گرفت. او جانشین بنیانگذار شرکت هوارد شولتز شده است.

در زیر پنج حقیقت درباره مدیرعامل جدید استارباکس آورده شده است.

  • لاکسمن نراسیمهان در 1 اکتبر 2022 به عنوان مدیرعامل جدید به استارباکس پیوست و حدود 30 سال تجربه در کسب و کارهای پیشرو جهانی، رستوران، تجارت الکترونیک و مشاوره به شرکت‌های نگهدارنده دارد.
  • قبل از پیوستن به استارباکس، آقای نراسیمهان مدیر عامل شرکت Reckitt، یک شرکت چندملیتی سلامت، بهداشت و تغذیه مصرف کنندگان بود. او به رشد تجارت الکترونیک Reckitt کمک کرد و ابتکاراتی را راه اندازی کرد و از نیروی کار خط مقدم شرکت در طول همه گیری حمایت کرد.
  • Laxman Narasimhan همچنین سمت‌های اجرایی مختلفی در PepsiCo داشت. او به‌عنوان مدیر ارشد تجاری جهانی شرکت، مدیر عامل شرکت PepsiCo در آمریکای لاتین، اروپا و عملیات جنوب صحرای آفریقا، مدیر عامل PepsiCo آمریکای لاتین، و همچنین به عنوان مدیر مالی شرکت PepsiCo Americas Foods خدمت کرد.
  • آقای نراسیمهان قبلاً به مدت 19 سال در McKinsey & Company کار می کرد و به شرکت ها در صنایع مختلف از جمله کالاهای مصرفی، خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، هند و آسیا مشاوره می داد.
  • Laxman Narasimhan مدرک مهندسی مکانیک را از دانشگاه پونا دریافت کرد و کارشناسی ارشد هنر را در مطالعات آلمانی و بین‌المللی از موسسه Lauder، دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرد. او دارای مدرک MBA در رشته مالی از دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. آقای نراسیمهان می‌تواند به شش زبان صحبت کند و به‌عنوان معتمد مؤسسه بروکینگز، عضو هیئت مدیره Verizon و به‌عنوان «شورای بازسازی بهتر» نخست‌وزیر بریتانیا خدمت می‌کند.

لاکسمن نراسیمهان در اول سپتامبر سال گذشته به عنوان مدیرعامل استارباکس منصوب شد. او در 20 مارس این سمت را آغاز کرد و اکنون به هیئت مدیره شرکت خواهد پیوست.