5 حقیقت در مورد جانشین او K Krithivasan

5 حقیقت درباره K Krithivasan، مدیر عامل جدید TCS

K Krithivasan به عنوان مدیر عامل و MD جدید در سال مالی آینده مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

K Krithivasan، رئیس جهانی تجارت (بانکداری، خدمات مالی، و بیمه) خدمات مشاوره تاتا، پس از استعفای مدیرعامل فعلی راجش گوپیناتان، به عنوان مدیرعامل منصوب شد.

در اینجا پنج واقعیت در مورد K Krithivasan وجود دارد:

  1. K Krithivasan در سال 1989 به TCS پیوست و دارای 34 سال سابقه کار در بخش فناوری جهانی است. مسئولیت‌های او شامل بهبود عملکرد مالی، افزایش اشتراک ذهنی مشتری و موقعیت‌یابی بازار در شرکت خدمات نرم‌افزاری است. او همچنین وظیفه برنامه ریزی و اجرای استراتژی های رشد را بر عهده دارد.

  2. او به عنوان رئیس و رئیس جهانی واحد BFSI در TCS خدمت می کند. آقای کریتیوسان نقش های رهبری در مدیریت ارتباط با مشتری، تحویل، فروش و مدیریت برنامه های بزرگ را ایفا کرده است.

  3. K Krithivasan یکی از اعضای هیئت مدیره TCS Iberoamerica، TCS Ireland و هیئت نظارت TCS Technology Solutions AG است.

  4. آقای Krithivasan به مشتریان TCS در تحول دیجیتال و در دستیابی به ارزشی فراتر از بهینه سازی هزینه و ایجاد حاکمیت برنامه IT کمک کرد.

  5. او مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه مدرس گرفت و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی صنایع و مدیریت از IIT Kanpur به پایان رساند.

  6. TCS در بیانیه ای اعلام کرد K Krithivasan به عنوان مدیر عامل و MD جدید در سال مالی آینده مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. راجش گوپیناتان تا 15 سپتامبر 2023 در TCS باقی خواهد ماند تا انتقال جانشین خود را تسهیل کند.

پست های جدید  انجمن تیراندازی با کمان هند به رسمیت شناخته می شود