5 حقیقت در مورد جانشین او K Krithivasan

5 حقیقت درباره K Krithivasan، مدیر عامل جدید TCS

K Krithivasan به عنوان مدیر عامل و MD جدید در سال مالی آینده مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

K Krithivasan، رئیس جهانی تجارت (بانکداری، خدمات مالی، و بیمه) خدمات مشاوره تاتا، پس از استعفای مدیرعامل فعلی راجش گوپیناتان، به عنوان مدیرعامل منصوب شد.

در اینجا پنج واقعیت در مورد K Krithivasan وجود دارد:

  1. K Krithivasan در سال 1989 به TCS پیوست و دارای 34 سال سابقه کار در بخش فناوری جهانی است. مسئولیت‌های او شامل بهبود عملکرد مالی، افزایش اشتراک ذهنی مشتری و موقعیت‌یابی بازار در شرکت خدمات نرم‌افزاری است. او همچنین وظیفه برنامه ریزی و اجرای استراتژی های رشد را بر عهده دارد.

  2. او به عنوان رئیس و رئیس جهانی واحد BFSI در TCS خدمت می کند. آقای کریتیوسان نقش های رهبری در مدیریت ارتباط با مشتری، تحویل، فروش و مدیریت برنامه های بزرگ را ایفا کرده است.

  3. K Krithivasan یکی از اعضای هیئت مدیره TCS Iberoamerica، TCS Ireland و هیئت نظارت TCS Technology Solutions AG است.

  4. آقای Krithivasan به مشتریان TCS در تحول دیجیتال و در دستیابی به ارزشی فراتر از بهینه سازی هزینه و ایجاد حاکمیت برنامه IT کمک کرد.

  5. او مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه مدرس گرفت و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی صنایع و مدیریت از IIT Kanpur به پایان رساند.

  6. TCS در بیانیه ای اعلام کرد K Krithivasan به عنوان مدیر عامل و MD جدید در سال مالی آینده مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. راجش گوپیناتان تا 15 سپتامبر 2023 در TCS باقی خواهد ماند تا انتقال جانشین خود را تسهیل کند.