5 حقیقت درباره جایانتی چاوهان، دختر بنیانگذار بیسلری که مسئولیت شرکت را بر عهده خواهد گرفت

5 حقیقت درباره جایانتی چاوهان که مسئولیت بیسلری را بر عهده خواهد گرفت

جایانتی چاوهان به سفر علاقه دارد و عاشق حیوانات است.

جایانتی چاوهان، دختر رامش چاوهان، رئیس بین‌الملل Bisleri، پس از اینکه شرکت Tata Consumer Products برنامه‌های خود را برای تصاحب این شرکت کنار گذاشت، مسئولیت شرکت آب بطری را بر عهده خواهد گرفت.

در اینجا 5 حقیقت در مورد پیوندک بیسلری آورده شده است

  1. جایانتی چاوهان از سن 24 سالگی بخشی از بیسلری بوده و اکنون به عنوان نایب رئیس خدمت می کند. او زیر نظر پدرش کار کرد و مسئولیت دفتر شرکت دهلی را بر عهده گرفت. خانم چاوهان به نوسازی کارخانه ها و آوردن اتوماسیون به فرآیندهای مختلف کمک کرد.

  2. در سال 2011، خانم Chauhan شروع به مراقبت از دفتر بمبئی کرد. او در حال حاضر توسعه محصول جدید را مدیریت می کند و در عملیات آب معدنی بیسلری، آب معدنی طبیعی ودیکا از هیمالیا، تصفیه کننده دستی بیسلری و نوشیدنی های میوه های گازدار مشارکت دارد.

  3. این مرد 42 ساله سرپرستی تیم‌های فروش و بازاریابی بیسلری را بر عهده داشته و در کنار بازاریابی و برندسازی به توسعه تبلیغات و ارتباطات نیز کمک می‌کند.

  4. Jayanti Chauhan توسعه محصول را در مؤسسه مد طراحی و بازرگانی در لس آنجلس، ایالات متحده و سبک مد در Istituto Marangoni Milano، ایتالیا تحصیل کرد. خانم چاوهان به کالج مد لندن رفت تا عکاسی و استایل مد را دنبال کند. او مدرک زبان عربی را از دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS) دانشگاه لندن دریافت کرد.

  5. خانم چاوهان دوران کودکی خود را در دهلی، بمبئی و شهر نیویورک گذراند. او عاشق سفر است و عاشق حیوانات است. رامش چاوهان گفت که قصد فروش بیسلری را ندارد و تایید کرد که دخترش مسئولیت آن را بر عهده خواهد گرفت. در نوامبر سال گذشته، تاجر به دنبال خریدار برای شرکت بود که گفت که Jayanti Chauhan علاقه ای به اداره آن ندارد.