3rd T20I: Hardik Pandya Hands Man Of The Series Award به “برجسته” T Natarajan


هاردیک پاندیا برای مسابقه سه مسابقه T20 International مقابل استرالیا برنده جایزه مرد سری شد. با حرکتی شیرین ، همه کاره آن را به تی ناتاراجان تقدیم کرد ، که در اولین سفر T20I خود به هند تأثیر گذاشت. در یک سریال با امتیاز بالا که توسط خفاشان تسلط داشت ، ناتاراجان با بازی اولین سری T20I خود برای هند به عنوان بالاترین مصرف کننده ویکت با شش اسکالپ به پایان رسید. دریانورد بازوی چپ از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه بود و در صورت نیاز بیشتر هند به موفقیت های اساسی در این زمینه دست یافت. ناتاراجان در یک اقتصاد فقط 6.91 قوت گرفت و بهترین رقم 3/30 خود را در T20I دوم به ثبت رساند.

اخبار

هاردیک پس از سومین T20I که استرالیا با 12 ران برنده شد ، در توئیتی نوشت: “ناتاراجان ، تو این سریال فوق العاده بودی. اجرای عالی در شرایط دشوار در اولین بازی خود در هند ، گویای استعداد و سخت کوشی شما است.” “شما شایسته مرد سریال از طرف من هستید!”

وی در پایان گفت: “پیروزی را به # تیم هندوستان تبریک می گویم.”

ناتاراجان در پاسخ به توییت هاردیک نوشت: “متشکرم داداش”.

سوریاکومار یاداد ، هم تیمی هاردیک در بمبئی هند ، نیز با شکلک های تشویقی به توییت خود پاسخ داد.

هاردیك پاندیا در مورد علت تحویل این جایزه به ناتاراجان به خبرگزاری ANI گفت: “من می خواهم كه مردم به خود ایمان داشته باشند و به هر كاری برسند حتی اگر شكلی مخالف آنها باشد. این فقط راه من برای قدردانی از زحمات او طی سالهای گذشته است.”

وی افزود: “برای من ، ناتاراجان شایسته جایزه مرد سریال است. بازی درخشان در اولین حضور خود بیانگر باور و استعدادی است که او دارد.”

پس از یک بازی چشمگیر در لیگ برتر هند (IPL) 2020 ، ناتاراجان به تیم T20 هند فراخوان شد. او در 16 بازی در 16 بازی رفت تا به SunRisers Hyderabad کمک کند تا قبل از صعود به لیگ برتر مقدماتی 2 نائب قهرمان پایتخت های دهلی.

تبلیغ شده

تلاش های او با توپ و هاردیک با خفاش نقش بزرگی داشت زیرا هند پس از شکست استرالیا از بازدید کنندگان در سری ODI ، استرالیا را با نتیجه 2-1 شکست داد.

این دو تیم اکنون در یک سری تست چهار مسابقه به مصاف هم می روند.

مباحث ذکر شده در این مقاله