3rd T20I: Aaron Finch “Proud” Team Cricket Team، Feels Outfit شخصیت نشان داده شده در برابر هند

هند و استرالیا: آرون فینچ

هند و استرالیا: آرون فینچ پس از سومین T20I از ویرات کوهلی استقبال می کند.© خبرگزاری فرانسه


آرون فینچ ، کاپیتان استرالیایی ، اظهار داشت که پس از اینکه تیمش عملکرد درخشانی را برای بازگشت به عقب و ثبت پیروزی در سومین T20I مقابل هند در روز سه شنبه ارائه داد ، احساس “بسیار خوبی” می کند. در این مسابقه که در زمین کریکت سیدنی برگزار شد ، استرالیا هند را با 12 دوش شکست داد. در حالی که هند پس از برنده شدن در دو بازی اول ، در سه مسابقه سری T20I پیروز شده بود ، استرالیا در آخرین بازی پیروز شد تا از سفیدکاری جلوگیری کند. “بسیار خوب بازگشت و خوب بودن در سمت راست نتیجه. در طی سه بازی ، این یک سری عالی بود که ما در پایان اشتباه دو بازی اول قرار گرفتیم. این اولین بار است که ما دو پا داریم فینچ پس از پیروزی گفت: “اسپینرها و این شخصیت زیادی را از دو شخص به کاسه تا مرز واقعاً کوتاه نشان می دهد. این نشان دهنده شجاعت زیادی است ، آنها مهارتهای خود را به خوبی پشتیبانی کردند. من به آنها افتخار می کنم.”

اخبار

در طول مسابقه ، استرالیا موفق شد در مجموع 186 دویدن را با کمک مینیو وید (80) و گلن ماکسول (54) با شکوه عالی انجام دهد.

کاپیتان هند ویرات کوهلی در این درگیری 85 ضربه زد اما این تعداد هند برای عبور از خط کافی نبود.

تبلیغ شده

همچنین ، این عملکرد میچل سوپسون بود که تعقیب هند را از خط خارج کرد ، در حالی که بولر در این مسابقه سه ویکت را از چهار اوور خود انتخاب کرد در حالی که فقط 23 اجرا داشت. سوپسون همچنین برای نمایش چشمگیر خود جایزه Player of Match را از آن خود کرد.

در حالی که کوهلی گفت میانه بازی بیش از حد برای تیمش هزینه این بازی را به همراه داشت ، اما میدان تیم نیز کارهای زیادی را به دنبال داشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله